Kategoriler
Renkler

Rüyada kırmızı bisiklete binmek

Rüyada kırmızı bisiklete binmek neye işarettir

Merhaba sitenize uyelik adim angelacustoda. Bu sabah 7 bucuk siralarinda bir ruya gordum.

Kırmızı bir bisikletle duz yolda gidiyordum, daha once tanidigim 3 erkek benden once gitti ama ben yolda giderken yolda kazı calismalari, katran ve benzeri maddeler oldugunu gordum, vinç makinesinin yanında sarı şapkali bir isci vardi “gecme gitme” diyordu.

Yol boyunca bir tane daha işçi gordum, gene engellemeye calisti beni. eski patronum beni cagirmis oraya gidiyordum ama yolda kucuk kucuk catlaklar, yaniklar olunca bisikleti biraktim ve nasil gittigimi gormeden kendimi ulasmam gereken yerde buldum, panayır gibi bir yerdi, orada oldugum icin de mutsuzdum.

Yanimda bir kiz arkadasim vardi ve bir de beyaz sacli bir adam öğretmen ya da doktor gibi. Onlara bisikletle gelecegimi ama gelemdigimi anlattim, onlarla konusurken ama bisikletim kaybolmus nereye biraktigimi hatirlayamadim “calinmistir kesin” dedim neredeyse aglayacaktim.

Defterim de varmis galiba onu da kaybetmisim. Etkilendim, sicrayarak uyandim. Gittigim yol agaclikliydi ve sabah vaktinde soguk bir havaydi.

Rüyada kırmızı bisiklete binmek neye yorulur

Bu güzel ve çok anlamlı rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Rüyanız gerçek hayatınızda rahatlamak, sıkıntılara son vermek için çaba sarf ettiğinizi, gelecekte güzel bir yaşama kavuşmak için önemli bir isteğe sahip olduğunuzu ifade ederken seçtiğiniz yol ya da sorunları tek başına çözme huyunuz yüzünden kimi tehlikelerle karşılaşabileceğinizi, güvendiğiniz kişilerin görüş ve düşüncelerine daha fazla değer vermeniz gerektiği simgelemektedir.

“Rüyada kırmızı bisiklete binmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir