Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kırmızı Bluz Görmek

Rüyada kırmızı bluz giymek neye işarettir?

Merhaba ben dream, Rüyamda üzerimde kırmızı bir bluz vardı, rengi nar çiçeği gibiydi canlı bir renkti. Okulun bahçesinde olduğumu görüyorum, okul boş sanki kimse yok gibi, sonra kafamı bir çeviriyorum arkamda sevdiğim erkek tek başına bir bankın üzerinde oturmuş beni izliyordu, (sadece o vardı bahçede kimse yok gibiydi başka) sanki bana baktığında kafasında kötü bir düşünce vardı kararsızlığı vardı sanki yüzüne yansımıştı ben bunu sezmiştim, hala bana bakıyordu. Bunun manası nedir?

Rüyada kırmızı bluz görmek yorumu

Rüyada bluz görmek, kadın ve erkeğe göre farklı anlamlar içerir. Bir kadın rüyasında bluz görürse , bluzun şekli, rengine göre anlamı değişir. Nar rengi bluz, yakında hayatınıza büyük heyecan katacak gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.

Rüyada sevdiğini sinirli görmek, sevgiliyi üzgün ya da sevdiğinin ağladığını görmek, ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

“Rüyada Kırmızı Bluz Görmek” için bir yanıt

Umarım iyisinizdir. Rüyamda gelinimizin kız kardeşini gördüm, ikimiz de bekarız. ikimiz de açık bir elbise dolabının önünde duruyoruz, kıyafetleri düzenliyorum, dolabın içinde asılı kıyafetler var aralarından asılanlardan hariç katlı olan bluzlar duruyor, onları alıp çıkarıyor bir kenara koyuyorum, hissettiğim kadarıyla o bluzlar onunmuş, sonra elimde de askıda pantolon tutuyorum, ardından da uyanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim, kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir