Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Bulut Görmek

Rüyada kırmızı bulut görmek neye çıkar?

Rüyamda ne yaptığımızı tam olarak bilmiyorum ama yaptığımız çok günlük bir şeydi. Hava karanlıktı, çok sessiz bir geceydi, deniz kenarında arkadaşlarımla oturuyordum ve arkadaşlarımın arkamda bir şeye bakıp kitlendiklerini gördüm.

Neye baktıklarını merak edip arkamı döndüğümde korkudan kitlendim. Kıyametin koptuğunu düşündüm ve aynen öyle oluyordu. Yani öyle olduğunu biliyordum. Kırmızı şimşekler ve onların etrafında ardı arkası görünmeyen kırmızı bulutlar vardı.

Hızla ilerliyor önlerine çıkanı yok ediyorlardı. ama bulutlar bize ulaşmadan hemen önce kırmızı elbiseli kızıl bir kadın çıka geldi. Elinin baş parmağıyla (hangi eli olduğunu hatırlamıyorum) alnımıza dokunup “haaa” (kısılarak fısıldarcasına) sesini çıkardı. Her yaptığı ölüyordu ve sıra bana geldi bana da dokunduğu anda öldüm ve o anı hissettim yani ölümü! Ama genelde böyle olunca rüyamda uyanırdım fakat uyanmadım ve rüyam devam etti sonsuz boşlukta kitlenip kaldım. Kısa süre sonrada uyandım.

Takma isim : Kırmızı
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : normal
Anahtar kelime : kırmızı şimşek, kıyamet kopması, kırmızı bulut,

Rüyada kırmızı bulut görmek neye yorulur?

İnsanlar gergin, derin endişeler yaşadıkları anlarda bu tür rüyalar görmektedir. Dikkat edilirse rüyanın hakim rengi kırmızıdır; yani tehlike, macera, ikaz.

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda hedeflerinize ulaşmak için önünüzde mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret ederken bu durumun sizde yarattığı adeta iç kaostan bir an önce çıkmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bulut görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Bulut Görmek” için 2 yanıt

Gerçekten çok teşekkür ederim ilk başta cevap yazmıcaksınız sanmıştım ama siz yüzümü kara çıkardınız tekrar teşekkür ederim

Rüyamda damda idim siyah kırmızı bir bulut dolanıyordu ve birden o bulut siyah kuşlara döndü daha sonra mahalledeki evlerin damında yangın göründü daha sonra ben çok üzüldüm ağladım ve birden yağmur yağdı ve yangın söndü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir