Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kırmızı Cüzdan Görmek

Rüyada kırmızı cüzdan görmek nedir?

Merhaba. Demin işteyken öğlen saati bir kaç dakikalık uykuya daldım. Bir kaç saniyelik ruyaydı sanırsam. Eski sevgilimi gördüm. Bilinçaltı rüyası olsa gerek şuan konuşmadığımız için ikimizinde yüzü asıktı.

Bana kırmızı ya da bordo (karıştırıyorum tam olarak hangi renkti ikisinden biriydi) cüzdan verdi. Elimi uzattım almaya, aldım da galiba çünkü cüzdanın kumaşını hissettim uyanınca. Kelime sayı az olduğu için yazdığımı gönderemiyorum. Biraz ilişkimiz hakkında bilgi vereyim. Ayrılan taraf o oldu. Hislerim bitmedi ama anlaşamıyoruz, mutsuz ediyoruz birbirimizi dedi. Hala hislerinin aynı olduğunu ama ilerde beni unutacağını söyledi. Benimle arkadaşça bile konuşmuyor artık. Bu rüya önemli benim için. Geçenlerde dondurma rüyamı yazmıştım size, ilişkiniz bitse de aranızdaki sevgi bitmemiş demiştiniz, çok mutlu olmuştum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Takma isim : Peri
Yaşınız : 29
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : uzgun, umutsuz, kirgin, yorgun
Anahtar kelime : eski sevgili, cuzdan

Rüyada kırmızı cüzdan görmek yorumu

Peri selam, rüyanızın başlığı kırmızı cüzdan olsa da rüyanın ana unsuru eski sevdiğiniz kişidir ve bu konuda geniş rüya yorumu eski sevdiğini görmek sayfasında bulunmaktadır.

Rüyada cüzdan görülmesi gerçek hayatta bir tartışmaya işarettir. Eski sevgilinin sana cüzdan vermesi sanki onunla aranızda bir tartışma geçtiği ya da yeni bir tartışma geçeceği işareti olabilir. Renginin kırmızı olması ise bir tehlike uyarıdır belkide bir tartışma yaşanırsa kırıcı olmamak gerektiğini hatırlatmaktadır. Bu konuda cüzdan rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir, lütfen bakınız.

“Rüyada Kırmızı Cüzdan Görmek” için bir yanıt

Rüyamda arkadaşlarla çalışırken cüzdanım tezgahta duruyordu, sonra biri geldi tam alıp giderken son anda yakaladım sonra güvenliğe teslim ettim, güvenlik adamı aldı suya soktu. Bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir