Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kırmızı Elbise Giymek

Rüyada kırmızı elbise giydiğini görmek ne demektir?

Rüyada kırmızı elbise giymekMerhaba. Annem bugün rüyasında ikimizin elbise beğenip aldığımızı ve giydiğimizi görmüş. İkimizde bir elbise alıyormuşuz. İkisi de kırmızı renk elbise imiş. Rüyasında kırmızı almak veya rüyada kırmızı elbise giymek ne anlama gelir acaba? şimdiden teşekkürler. 19 Mayıs 2012, 12:55

Rüyada kırmızı elbise giymek neye yorulur?

Merhaba, annenizin rüyası annenizin dış görünümü ile kimi kaygılar taşıdığını, daha fazla beğenilmek, ilgi çekmek, dikkat çekmek isteğini simgelemektedir. Bu rüya aynı zamanda annenizin sizi de benzer şekilde yönlendirme isteğini simgeleyebilir.

Kıyafet aldığınızı görmüşseniz bu kimi yeni durumlara veya role ayak uydurmak için çalıştığını göstermektedir. Sizin yeni bir öz eleştiri üzerinde uğraştığınıza yorumlanır. Aldığınız elbise üzerine uymuyorsa o güvensizlik hissi anlamına gelir. Eğer alınan kıyafete sığmaz iseniz bu değişen şartlara uyum sağlayabilecek bir kişiliğe sahip olmak gerektiğini gösterir

Gerçek yaşamda böyle düşünceler söz konusu ise lütfen annenizle bunun değerlendirmesini yapınız.

“Rüyada Kırmızı Elbise Giymek” için 2 yanıt

Merhaba,
Rüyamda hiç tanımadığım daha önce görmediğim bir kadını kıpkırmızı parlak bir elbise giymiş olarak gördüm. Elbise askılı abiye gibi bir elbiseydi. Kadın öylece karşımda ayakta duruyordu. Etrafından sanki sadece bu kadını aydınlatan lambaların ona doğru yönlendirilmiş olduğu gibi parlıyordu. Ancak elbise sanki pullu ya da simli gibi çok parlaktı. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. 28, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Hakan merhaba,
Görmüş olduğun rüya reel hayatında bir kadına karşı dikkatli olman gerektiğini temsil etmektedir. Çünkü kırmızı renk; heyecan, macera, tehlike demektir. Yani bir anlık heyecan ya da macera yüzünden bir tehlike yaşamamak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir