Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kırmızı Elbiseli Kadın Görmek

Rüyada kırmızı elbiseli kadın görmek neye çıkar?

Merhaba, ben 3 yıllık evliyim ve 8 aylık bir oğlum var. Eşimle büyük bir aşkla evlendik ancak hamile kaldıktan sonra eşim eski romantik ve anlayışlı adam olmaktan çıkıp daha çok arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyen biri haline geldi. Rüyamda evimizde yabancı bir adam vardı, eşim yoktu, bende oğlumu yatırmak için yatak odasına gittiğimde oğlumun beşiğinde ekmek kırıntıları gördüm. Sonra o yabancı adama rica ettim ve beşiğin içindeki yorganı silkeleyip yerine koydu, bende oğlumu beşiğine koydum.

Sonra birden bire kendimi mutfakta lavabonun önünde görüyorum  ve eşim kırmızı elbiseli bayağı şehvetli bir kadınla dans ederek mutfak kapısının önüne geldi, gözümün içine bakarak kadınla dans etti ve onu öpmeye başladı, bende şaşkın bir şekilde kıskanarak onları izledim. Sitenizdeki yorumlarınızı çok beğendiğim için ilk kez bir rüyamı yorumlatmak istedim, şimdiden teşekkür ederim emeklerimiz için.

Rüyada kırmızı elbiseli kadın görmek tabiri

Değerli okurum, ben psikolog değilim ama okuduğum, bildiğim kadarıyla bu tür durumlar ile gerçek hayatta çok sık karşılaşılmakta. Bazen kadın özellikle de hamilelik dönemini verdiği heyecan, gerginlik, korku ve endişeler yüzünden kocasını ihmal etmekte, bazende erkek çoğu zaman üzerine gelen yükün artması, gelecek endişesi, sorumlukların altında ezilmek yüzünden beklenmeyen davranışlar sergilemektedir. Burada yapılması gereken eşlerin karşılıklı sevgi ve saygıyla her şeyi (sevinç, üzüntü, korku, umut vb) paylaşması ve yaşamlarını daha da güzelleştirmek için ellerinden geleni yapmasıdır. Umarım her şey yoluna girer, kısa zamanda girmezse lütfen profesyonel destek almaktan, bir uzmana danışmaktan çekinmeyin. İnanılmaz nedenler ortaya çıkabilmektedir.

Görmüş olduğun rüya çok değerli mesajlar vermektedir. Rüyada gördüğün, sana yardım eden yabancı adam aslında senin aşırı kuşkucu duygular taşıdığın bir dönem yaşadığını temsil etmektedir ve bu duygulardan kurtulduğunda başarı ve mutluluğun sizi beklediğini ifade etmektedir, bakınız rüyada yabancı adam görmek yorumu.

Rüyanın önemli mesajını kaçırmamak detaylara fazla girmeden temel unsurları açıklayacağım. Rüyanda kocanı o kırmızı elbiseli kadınla görmen ve gerçekleşen olaylar ise esasında kocanla olan ilişkinde bir suçluluk duyduğunu, kendini bir nedenle suçlu hissettiğini anlatmaktadır, bakınız aldatılmak rüya tabiri. Rüyaya başlığını veren kırmızı elbiseli kadın ise size tutkularına esir olmamayı, duygularını kontrol etmeyi öğrenmek ve olaylara geniş açıdan bakmak gerektiğini tavsiye etmektedir.

“Rüyada Kırmızı Elbiseli Kadın Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben dün rüyamda balkonuna uçarak gelen kırmızı elbiseli bir kadın gördüm kadın bakışları hafiften sınırlı gibiydi ellerini birleştirmiş şekilde karnının üzerindeydi kadının beni öbür dünyaya götürmek istediğini düşündüm hemen geri bir adım aticaktim ki vazgeçtim ve ona doğru yürüdüm tam kadının elini tutuyordum ki uyandım. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir