Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Etekli Kız Çocuğu Görmek

Rüyada kırmızı etekli kız çocuğu neye işaret eder?

Merhaba, Rüya tabirlerinizi takip ediyor ve beğeniyorum. Etkilendiğim bir rüyamı sizinle paylaşmak istiyorum. Rüyamda odamdayım, uyanıkmış gibi ama kendi yatağımdayım. Karşımda bir kız çocuğu görüyorum. 7-8 yaşlarında, üzerinde sarı kazak ve kırmızı etek var, öyle durmuş bana bakıyor. Sonra onu gördüğümü fark edince oturma odasına geçiyor, ben de peşinden gidiyorum.

Oturma odasında bir kız daha var. 12-13 yaşlarında, beyaz uzun bir elbise giymiş ve çömelmiş vaziyette, başını dizlerinin arasına koymuş. Peşinden gittiğim kız da koltukta oturmuş vaziyette. Ben kıza yaklaşıp ‘ne güzelsin, niye kaçtın benden’ diyorum. Kızın yüzü birden değişiyor, eriyor sanki, saçları dökülüyor ve yüzü yara içinde kalıyor. Erkek çocuğuna dönüşüyor bir anda.

Ben korkarak ‘niye öyle oldun’ diyorum. O da bana ‘nasıl baktığına bağlı’ diyor. Korkarak uyanıyorum. Başta gerçekmiş gibi geldi bana, çünkü mekan aynı, kendi evim. Sonra yatakta uyanınca rüya olduğunu anladım. Yorumlar mısınız. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar. Gönderen Nazlı.

Rüyada kırmızı etekli kız çocuğu görmek tabiri

Nazlı merhaba, rüyanızı rüya gönder adresinden göndermiş olsaydınız, en azından zorunlu olarak yaşınızı yazacaktınız ve hiç olmazsa bu bilgi dahi yararlı olurdu.

Rüyanız çok derin manalar taşımakta, yaşamınızda bir geçiş dönemi içinde olduğunuzu, belkide dış etkenlerin sizde masumiyet, cana yakınlık duygularından biraz uzaklaşıp maddi yöne ağırlık veren ruh haline dönüşmekte olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya hakkında daha ayrıntılı bilgiye rüyada etek görmek sayfasında ulaşabilirsiniz.

“Rüyada Kırmızı Etekli Kız Çocuğu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda iki katlı bir evdeyim. Küçük bir kız çocuğu beyaz kahverengi saçlı yanımdaki arkadaşımı kovalamaya başlıyor. Ama çok hızlı. Ben bir kapının yanında duruyorum ve “ben dua okumaya başlayacağım yeter artık” diyorum. Ve çocuk bana “okuda görelim” diyerek üzerime doğru yürümeye başlıyor. Ben ayetel kürsi okumak istiyorum ama karıştırıyorum. Dahada üzerime geliyor. Daha sonra nas suresini arka arkaya okumaya başlıyorum. Benden yavaş yavaş uzaklaşıyor. Bir ara bizi kovalarken ben düşüyorum ama beni bırakıp arkadaşımı kovalamaya devam ediyor. Bekar, öğrenci, korkmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir