Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Ev Görmek

Rüyada kırmızı ev görmek ne demektir?

Rüyamda bir sokakta yürürken bahçeli bir alanın karşısına yapılan çok sayıda kırmızı ev gördüm, evler  yüksekti. Orada bir kaç kadın vardı “ne yapıyorsunuz” diye sordum, ev aldıklarını ucuz olduğunu benim de almam gerektiğini söylediler. Binalar ve etrafı çok güzel görünüyordu. Yorum yaparsanız çok mutlu olurum.

Rüyada kırmızı ev görmek yorumu

Betül merhaba, bu değerli rüya için teşekkür ederim. Gördüğün rüya gerçek hayatında ulaşılması zor hayaller peşinde olduğunu anlatmakta, daha makul hedef belirlemen sonunda mal ve mülke kavuşacağını ifade etmektedir. Evlerin yüksek oması bunu gösterir.

Rüyada kırmızı ev görmek gerçek yaşamınızda tehlikelerle dolu bir dönem yaşamakta olduğunuzu, dikkatli olmanız, yaptıklarınıza, söylediklerinize ve çevrenizdekilerle ilişkilerinize azami dikkati göstermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Kırmızı Ev Görmek” için bir yanıt

Kırmızı duvarlı oda
Sevgili hocam,rüyam şu kadar basit: kırmızı duvarlı bir odanın içinde ağzı açık bir kafes var. kafesin içinde ise: hafif kirli beyaz renkte ağzı açık ve dili dışarı çıkmış,uysal bir köpek var.birden içeri simsiyah kıyafetli ve elinde silahlı bir asker giriyor.bir insanı kurtarmak için harekat düzenliyorlarmış.ama köpeği görünce aradıkları insanı kastederek köpeğe ‘benziyormuş’ deyip gidiyor. Acaba bunun anlamı nedir? yaş 22 memur. kederli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir