Rüyada Kırmızı Göz Görmek

Rüyada kırmızı göz görmek neye işaret eder?

Arkadaşlar. Adım Hüseyin, Saçma gelebilir ama: Rüyamda bir binada seyyar satıcılar vardı. Bir tanesi elma satıyordu. Ama adam tezgahında yoktu. Bende “bir elma alayım, kimse görmez” dedim. Aldım ve birden masanın altından dayımın rahmetli babası çıktı.

Bana sinirli sinirli baktı ve gözleri kan kırmızı idi. Sonra birden boynuzlu korkunç bir yaratığa dönüştü. İnsan boyundaydı. Beni kovalamaya başladı ve tuttu, sonra babamın rahmetli babası geldi ve onu kovaladı. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Rüyada kırmızı göz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kırmızı göz görmekRüyada kırmızı göz görmek, kırmızı gözlü birini görmek, bu rüya genellikle korku, kabus, karabasan, cin, şeytan, yaratık, varlık, uzaylı rüyalarında görülmekle birlikte asıl anlamı enerji, canlılık ve seni seviyorum ifadesidir. Karşınızdaki kişinin size derin bir sevgi beslediğini simgeler. Rüyada kırmızı gözlü olmak, kırmızı gözlü olduğunu görmek, genellikle anıları simgeler, sizin geçmişine bağlı, aile köklerine düşkün bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir. Hepimiz kimi fotoğraflarda oluşan kırmızı göz görüntüsünün hafızalarımızda çok uzun süre kalabildiğini biliyoruz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada göz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

15 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir