Rüyada Kırmızı Gözlü Varlık Görmek

Rüyada kırmızı gözlü varlık görmek nedir?

Çocukluğumdan beridir rüyamda siyah gölge gibi şeyler görüyorum, ilk olarak çocukluğumda başladı, rüyamda yatağımdan kalkıp tuvalete giderken başka bir odanın camında siyah, gözleri kırmızı bir şey görmüştüm ve bir kaç ay önce tekrar rüyamda evimize yine tuvaletin içinde siyah bir gölge vardı, ben kapıyı açmak istiyordum o da içeri girmemi istemiyordu, kapıyı itiyordu ve geçen günlerde yine gördüm.

Rüyada kırmızı gözlü varlık görmekRüyamda sel oluyordu ve ben bir tahta yığının altında kalıyordum, beni yardımsever insanlar kurtarıyordu, bir tahta barakaya yatırmışlardı, yanımda da sarışın bir kadın yatıyordu o da baygındı, hafif birden odada sanki Azrail’e benzeyen yine siyah kıyafetli biri kadının başına geldi, kadın başını kaldırdı, sonra bir anda başı düştü, tahtanın üstünde yığılı kaldı, sanki Azrail gibiydi, o gölge giderken kapının orada durmuş bana bakıyordu, o ara uyandım acaba bana burada ne anlatılmak istiyor, anlamı ne? çünkü hiç bir yerde buna benzer yorumlar göremedim.

Rüyada kırmızı gözlü varlık görmek yorumu

Semih merhaba, keşke daha önce sitemizle tanışmış olsaydın, inanıyorum ki çok yararını görürdün. Öncelikle şunu açıklamalıyım; bir rüyayı sürekli görmek o rüyanın çok önemli bir mesaj vermekte olduğunu ya da sizin o mesajları anlayamadığınızı gösterir ki senin çocukluğundan beri aynı rüyaları görmen mesajı anlamadığının kanıtıdır.

Sürekli gördüğün şey siyah gölge olup rüyada siyah gölge görmek iç dünyanızda yaşadığınız bazı korkular, endişeler, şüpheleri simgeler. Burada anne, baba ve öğretmene büyük iş düşmektedir. Bir çocuk bunları bilemez ve tek başına mücadele edemez, bu durumun içinden çıkamaz. Bu rüyalar büyüklerine anlatıp onların desteğini istedin mi? Sanırım istemedin ya da yardım edemediler ki bunları görmeye devam ettin. Bu siyah gölgenin kırmızı göz taşıması ise senin bilinç altında gizli korkular, kabuslar, karabasanları simgelemekte ya da cin, şeytan, yaratık, varlık figürlerini temsil etmektedir. Bu unsurlarla korkutulan çocukların bu tür rüyalar görmesi normal karşılanmalıdır. Bakınız göz rüya tabiri sayfası. Sonuç olarak her şey çocukluk dönemine dayanmaktadır. Kendi başına bunları çözemezsen lütfen bir uzman psikolog desteği almaktan çekinme.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir