Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada kırmızı gül görmek neye işaret eder?

Rüyada kırmızı gül görmekMerhaba, rüyamda dosya içinde kırmızı gül gördüm. 1. Rüyamda birlikte olduğum kişi bana kitap ve kimi kağıtlar veriyor. Bunları eski eşine götürmemi istiyor. Ben de eski eşiyle bir yerde buluşuyorum, ortam birazcık loş, tam aydınlık değil ve bir sürü irili ufaklı taşlar var. Kendisine bir dosya veriyorum ve kitaplar için de “bunlar da onun” diyorum. Bir bakıyorum ona verdiğim dosyanın içerisinde bir adet kırmızı gül var. Gülü alıyor ve koklamaya başlıyor.

Çok üzülüyorum görünce ama bir şey belli etmiyorum. Eve döndüğümde nişanlıma hıçkıra hıçkıra ağlayarak bağırmaya başlıyorum ve “Bunu nasıl yaparsın? Böyle bir şeyi neden yaptın?” diyorum, O da “Bir dinle bildiğin gibi bir şey yok, açıklamama izin ver” diyor ama ben dinlemeyip gidiyorum. Orada uyandım.

2. Rüyamda (Bir gün sonra), nişanlımın abisinin muayenehanesine gidiyorum. Elimde şırınga var ve kalçadan ona iğne yapacağım. İğneyi batırıyorum ve şırıngayı biraz yukarı çekip kan gelip gelmediğini kontrol ediyorum ve kan gelince “Ben bu iğneyi yapmam, bakın kan geldi” diyorum. Elimden şırıngayı alıyor ve kanı yok edip tekrar bana veriyor ve “Bak yok ettim kanı, şimdi yapabilirsin” diyor ve ben de iğneyi yapıyorum.

İğne o kadar rahat saplanıyor ki saniyelik bir şekilde iğne yapmam bitiyor. Daha sonra onun odasına geçiyoruz ve bu arada iğneyi yaparken de odasında da sekreteri de yanımızda bulunuyor. Odadaki masada kase içerisinde elmalar var, elmalardan bir tane alıyorum ve bir bakıyorum ortası oyuk, bir çürük elma ve ortasından kalın bir kurt dışarı çıkmış bana bakıyor. Hemen sekreterine gösteriyorum ve “Ayy şuna bak kurtlu bu elma atalım bunu” diyorum orada uyandım.

Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : Endişeli, Tedirgin, Güvensiz
Anahtar kelime : kırmızı gül, şırınga, çürük elma, elma kurdu

Rüyada kırmızı gül görmek yorumu

Rüyada kırmızı gül görmek , aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgeler. Bakınız rüyada gül görmek yorumu.

Rüyadaki gül konusu ise üst satırlarda anlatılan konularda ( veya birinde ) yolunda gitmeyen bir şey olduğunu göstermektedir. Bu sorun belki de sizden kaynaklanıyor. Rüyada nişanlınızın açıklamasını dinlemeyi başarabilseydin belki bu konu netleşirdi.

Rüyada şırınga ve elma kurdu

Rüyada enjeksiyon görmekiğne yapmak, bir duygusal iyileştirme aradığınızı veya iyileşmek için biraz zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bakınız enjeksiyon sayfası.

Rüyada elma görmek, hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Çürük elma, çürümüş elmalar, karşınıza çıkan önemli bir fırsatı, kısmeti kaçırdığınızı ifade eder. Kurtlu elma görmek, hedeflerinize tam yaklaşmış iken beklenmeyen bir engelle karşılaştığınızı ya da karşılaşacağını temsil eder. Bakınız elma tabiri.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

5 Yorum yapılmış

 1. gizem eylul dedi ki:

  Ben rüyamda sevdiğim çocuğa adıyla bağırıyordum, o arkasını dönerken bende utandım gizlendim, o da etrafına bakıyordu, beni ararken elinde kırmızı bir gül belirdi, bunun bir anlamı var mı?

 2. ece dedi ki:

  Rüyada ayrıldığı arkadaşından bir demet gül almak
  Rüyamda yeni ayrıldığım erkek arkadaşımın bana bir demet kırmızı gül verdiğini hatırlıyorum.Ardından ailesiyle alışverişe çıkıyoruz ve orada oyalı yazmalar görüyorum ve bunları istediğimi söylüyorum rengi su yeşili ve mavi işlemeli. ancak alamıyorum sadece elimde güllerle gezdiğimi hatırlıyorum.
  Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
  ece, 24, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz

  • admin dedi ki:

   Ece merhaba,
   Rüyanda ayrıldığın erkek arkadaşını görmen daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler.
   Kırmızı gül, aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgelerken ondan gül almış olman bir şeylere yeniden başlama, bir araya gelme ya da barışma istediğini, paylaşma arzusunu gösterir.
   Rüyada oyalı yazma görmek evlenmek arzunuzu gösterirken yazma alamamış olman şu anda arzu ettiğin evliliğin olmayacağını göstermektedir.

 3. ayçe dedi ki:

  Rüyamda dün gece kırmızı tomurcuk güller gördüm, bu ne demek acaba?

  • admin dedi ki:

   Ayçe merhaba, Bu tür rüyaları gönderirken daha fazla detay vermelisiniz? yaşınız kaç, medeni durumunuz ne? bu tomurcukları nerede ve nasıl gördünüz.
   Rüyada tomurcuk gül görülmesi genel olarak hayatınızda yepyeni başlangıçları işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*