Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Kağıt Görmek

Rüyada kırmızı kağıt görmek neye çıkar?

Rüyamda yaşadığım şehirden farklı bir şehirde yaşıyormuşum, kuzenimle birlikte bilmediğim bir eve gidiyorum. Daha sonra oradan çıkacakken bir kız bana kırmızı bir kağıt veriyor “bunu yanından ayırma, sevdiğine kavuşacaksın” diyor, ben kağıdı cebime koyup çıkıyorum.

Deniz kenarında yürürken kuzenim birden ortadan kayboluyor, ben onu ararken arkadaşıma rastlıyorum, kuzenimi parkta buluyoruz, arkadaşımda oynamaya başlıyor, daha sonra ben merdiven gibi bir yerden yerin aşağısına doğru iniyorum, duvarlarda yazıların, dövmecilerin olduğu ürkütücü bir yere iniyorum, arkadaşım ve kuzenimde geliyorlar daha sonra merdivenlerden geri çıkarken merdivenlerin kırılmış, yolun kapanmış olduğunu fark ediyorum, etrafımdaki herkes pencereden çıkıyor ama ben ve arkadaşım çıkamıyoruz. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kırmızı kağıt görmek neye yorulur?

Rüyada kırmızı kağıt görmek tehlike ve üzüntüye işaret eder. Bugünlerde hareketlerine ve karalarına daha fazla dikkat göstermek gerektiğini ifade eder. Rüyada kırmızı bir kağıt üzerinde yazı görmek, bu yazıyı okumak veya okuduğunu görmek sizi üzecek bir haber almaya işaret eder.

Rüyaya genel bir yorum yapmak gerekirse, rüyanız; gerçek hayatınızda bazı iç hesaplaşmalar yaşadığınızı, bazı hayal kırıklıkları ya da pişmanlıklarla yüzleştiğini ve hatta kendini sorgulayıp “ben kimim? ne yapmak istiyorum? ” sorularına cevap aradığını simgelemekte, berrak düşünemediğin için hatalı karar verme ihtimali olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir