Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Kalem Görmek

Rüyada kırmızı kalem görmek ne demektir?

Merhaba. Rüyamda beraber çalıştığım sonra işten ayrılan bir arkadaşımı gördüm, 5 yıl beraber çalıştık sonra ayrılınca kırgınlıklardan dolayı konuşmadık. Ben mağazada çalışıyorum, o rüyamda mağazaya gelmiş ve ben o ayrıldıktan sonra onu hiç görmedim, hamileydi bizim işe tekrar gelmiş başlamış, bende yanımda çalışan arkadaşa bak bu benim 5 sene çalıştığım kişi diyorum, ona kırgın olduğumdan sormuyorum ama aklımdan o bebeği nereye bıraktı diye geçiriyorum.

Onun elinde bir defter, sarı kaplı, sayfaları bembeyaz, çizgisi bir şeyler yazılı ama kırmızı kalemle onunla konuştukça ya bir şeyler yazıyor ya da yazdıkları çiziyor, bilmiyorum hep şüpheli gibi bakıyor ama benim içimde beni o kadar üzmesine rağmen kin falan yok sonra içimden diyorum ki bir tuvalete gitsin de bende ne yazdıklarına baksam. Defteri yazdıktan sonra çantasına koyuyor çanta açık, kapalı degil, tam bakacakken uyanıyorum.

Bunu bana yorumlarsanız çok sevinirim ben bu kişi bayağıdır rüyamda falan görmedim uzun süre sonra böyle görünce etkilendim teşekkürler. 26 bayan evliyim muhasebeci ve satış danışmanıyım. Rüya unsurları eski arkadaş, hamile arkadaşı, mağazada çalışmak, bebek, elinde defter, sarı kaplı defter, bir şeyler yazmak, açık çanta, çantaya bakmak

Rüyada kırmızı kalem görmek neye yorulur?

Rüyanız hayatınızda bir değişilikler olacağını işaret etmektedir. Bu değişim sırasında dikkatli olmanızı tavsiye ediyor. Çünkü kırmızı tehlike, dikkat rengidir. Dilerseniz rüyada kalem görmek sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir