Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Kan Görmek

Rüyada kırmızı kan görmek nedir?

Rüyamda bembeyaz bir yerdeyim, sanırım yerler beyaz fayans. Aniden bir yerden kırmızı kan fışkırıyor. Güya bu kan benden fışkırıyormus. Fakat kendimde ne bir yara nede bir acı hissediyorum. Rüya yorumunuzu rica ediyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim. Rüya unsurları : bembeyaz bir yer, beyaz fayans, kan fışkırması.

Rüyada kırmızı kan görmek tabiri

Rüyada bulunduğun yerin bembeyaz olması çok iyidir çünkü beyaz aydınlık demektir, hayırlara işaret eder. Orada yerlerin beyaz fayans olması yeni ve çok mutlu olacağınız bir işe girmek, başlamak ile tabir edilir.

Kırmızı kan görmek sizin ya da etrafınız hakkında bir gerçeğin ortaya çıktığını ya da çıkacağını, ortaya çıkan bu bilginin kimi tartışmalara sebep olacağını, sizi üzeceğini simgeler. Ancak bu kırmızı kanın senden fışkırması iki konuda mesaj verebilir; birinci olarak her şey yolunda giderken ortaya çıkacak bu sır seni derinden olumsuz etkileyebilir. İkinci olarak bu gerçeğin açığa çıkmasıyla rahatlayacağını ve bunun seni sevindirecek güzel şeylere sebep olacağını gösterebilir.

“Rüyada Kırmızı Kan Görmek” için bir yanıt

Ağlayan birilerini görmek
Bu rüyayı benim erkek arkadaşım gördü, rüyasında beni görmüş, ayrilmisiz, sonra benim yanımda başka bir erkek varmış, sonra ortalık birden kan olmuş ve ağlayanlar varmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir