Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Kitap Görmek

Rüyada kırmızı kitap görmek neye çıkar?

Hayirli sabahlar, Adim Kubra, 23 yasindayim, hakimlik sinavlarina hazirlaniyorum gecen seneden itibaren. Meslek ile ilgili ruya görmek istememe ragmen ilk kez bugun gordum. Soyle bir ruya gördüm. Ben annemle giyim dukkanindayim. Oranin patronu da bizim gerçek hayyatta avukatimiz zaten. Sonra bana bir kitap veriyor, kitap kirmizi kapla kapli içinde ipler, disindada pamuk var.

Ben o kitabi alip yola koyuluyorum. Tam karsidan gecicemki kosa kosa araba hizla geliyor. Esmer kucuk bir çocuk araba carpmasin diye hizla elimi tutuyor. Sonra eve geldim kitabi acmaya basladim. Tepemde arı vizildamaya basliyor. Bende kovaliyorum gitmiyor.

Sonra baska odaya geçtim. Orada kitabi actim içinde bir liste var. Hakimler listesi diye, birde ne goreyim benim ismim de var. Ama herkese ösym yaziyor bana borsa kanunu. Diyorum ki “ben bu sinavi kazanamadim imkansiz bir sey” (gercektende bu sene kazanamadim). Sonra babama gosteriyorum. Babamda sasiriyor. Kitabin biraz sayfalari cikmis oldugu için babam kitabi duzenliyor. Pamugu iple kitaba sariyor. Boyle bir ruya gördüm Aciklarsaniz cok sevinirim.

Birde bu ruyanin icinde avukatin arkasinda cok buyuk bir klima vardı calisir vaziyette. Rüyanın unsurları: kırmızı kitap, giyim dukkanı, avukat, kırmızı, kitap, arı vızıldaması, borsa kanunu, ösym, sınav kazanmak.

Rüyada kırmızı kitap görmek yorumu

Kubra Merhaba. Gördüğün rüya hayırlı gelişmeleri müjdelemektedir.

Rüyada kitap görmek, güçlü olmak ve yükselmek olarak yorumlanır. Kırmızı heyecan, canlılık, macera ve birazda uyarı işaretidir.

Sınavı kazanmak, sınavı başarmak, sınavı kazandığını görmek Bu rüyanın asıl yorumu rüyayı gören kişinin ben bu sinavda digerleri gibi başarılı olabilirmiyim, benim basarı standartim onların standartlariyla aynı olurmu gibi korku ve endişelerini ifade eder. Ben basarisiz olursam ailem ve akrabalarima ne derim? Onlari uzmeye hakkim yok düşüncelerini kafanızdan atmayı tavsiye eder.

“Rüyada Kırmızı Kitap Görmek” için 2 yanıt

Oncelikli olarak tesekkur ederim zaman ayirdiginiz icin
gercekten icimde bulundugum durumu ozetlemissiniz

Ruyamda karši kapidaki yapanci kom§um kirmizi kapli kitap verdi aldim ben sana nasil geri vercem dedim senin ba§ka yerdeki evini bilmiyorum dedim birśeyler sögledi hatirlamiyorum gerisini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir