Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Kıyafet Giymiş Kadınlar

Rüyada kırmızı kıyafetli kadınlar görmek nedir?

Günaydın, ben bir istihareye yatmıştım, eşimle aramız bozuk “ne olacak” diye, rüyamda bir yere gidiyorum bir köy, köyün içinden geçeceğim köyde kadınların hepsi kırmızı giyinmiş, şalvarlı gibi başları bağlı “Allah Allah” diyorum, “insanlar niye böyle giyinmiş”, köyün içinden geçip gidiyorum, bir minibüse biniyorum.

Minibüste giderken deniz kenarı, güneşli bir yer, deniz kenarında evler, onlardan birine gidecekmişim, deniz durgun sakin hava sıcaktan puslanmış gibi görüyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Rüyanın unsurları: köye gitmek, minibüse binmek, köyden geçmek, kırmızı kıyafet, deniz kenarı, durgun deniz, puslu hava.

Rüyada kırmızı kıyafet giymiş kadınlar görmek tabiri

Merhaba, rüyada gitmeyi düşündüğünüz deniz kenarı, sizin ulaşmak istediğiniz huzur, sakinlik ve mutluluğu göstermekte ve ulaşacağınızı yani aradığınız mutluluk ve huzura kavuşacağınızı simgelerken, buna ulaşana kadar kimi şaşırtıcı olaylar yaşayacağını ya da tanık olacağınızı, bazen de kendinizi tehlikede hissedeceğini işaret etmekte, her zaman için sürprizlere hazırlıklı olmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Son bir konu olarak, denizin durgun fakat puslu olması, ulaşmaya çalıştığınız hedef konusunda bilinç altınızda kimi şüpheler, soru işaretleri olduğunu göstermektedir.

“Rüyada Kırmızı Kıyafet Giymiş Kadınlar” için bir yanıt

Kız arkadaşımın rüyası; kız arkadaşım eski konuştuğu kişiyi görmüş, şimdi biz okuldayiz ama bizim okul cok degisikti yani baya genisti, sinif aralari genisti falan, herkes derste ben okulun icinde geziyordum, bununla karsilasiyom hizli hizli yanindan geciyordum, birden arkamdan adını sesleniyor arkadaşımın diye sesleniyo ben donup ne ya diyodum oda ozur dilerim bigun senle konuscam diyodu bende hicbisey demiyodum gidiyodum sonra senide ( ben) gordum sinifa girip senin yanina gidiyordum seninde kirmizi montun vardi ustunde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir