Rüyada Kırmızı Kıyafet Görmek

Rüyada kırmızı kıyafet görmek neye delalet eder?

Rüya detayı: 17 yaşında kızım, erkek arkadaşıma kırmızı renkte bir tşört almayı planlıyordum ama kırmızı kıyafet giyip giymedigini bilmiyordum. Rüyamda erkek arkadaşım kırmızı bir lacoste giymiş ve bn, “sen kırmızı renkte kıyafet giyer misin” diye sordum ve evet giydim baksana dedi. 12 Ocak 2010, 02:01

Rüyada kırmızı kıyafet görmek neye yorumlanır?

Rüyada kırmızı kıyafet heyecan, macera ve tutkuları işaret eder.Bu rüya kişinin partneri ile ilişkisinde dış görünümü veya çekicilik konusunda kimi kaygıları olduğunu, ona eskisi kadar heyecan veremediğin yönünde düşünceleri olduğunu veya fazla beğenilmek, ilgi çekmek, dikkat çekmek isteğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda bilinçaltınızdaki eşi, sevgiliyi ya da partneri daha fazla etkilemek, yönlendirmek, kontrol altında almak arzunuzu da işaret edebilir.

Kırmızı renk tehlike, ikaz, dikkat anlamındadır. Rüyada tişort görmek tisortun rengi ile birlikte yorumlanmalıdır. Sizin içinde bulunduğunuz duyguları veya duygusal durumunuzu simgeler.

Rüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamdaki ilişkiniz konusunda ipuçları verir ve  onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Sonuç olarak sen erkek arkadaşınla daha heyecanlı bir arkadaşlık bekliyorsun ama bunu itiraf edemiyorsun ama erkek arkadaşın bu daha heyecanlı arkadaşlığa dünden razı.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir