Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Rüyada kırmızı koltuk görmek ne demek?

Merhaba, 4 yıldır çıktığım ama bir kaç ay önce ayrıldığım erkek arkadaşım bir kaç gün önce ilk kez beni rüyasında görmüş. Rüyasında kırmızı bir koltuğun üzerine yan şekilde uzanmış yatıyormuş, bende yere oturmuşum sırtımı kanepeye dayamış şekilde dururken oda saçlarımı ve yüzümü okşuyormuş. Lütfen bunun ne anlama geldiğini söyler misiniz?

Rüyada kırmızı koltuk görmek nasıl yorumlanır?

Kırmızı renk daima tehlikeyi ikaz eder, dikkat çeker. Rüyada koltuk görmek hayallerinizin çok büyük olduğuna veya gerçekleşmeyecek hedefler peşinde koştuğunuza işaret eder. Rüyada koltukta oturmak, uzanmak hayallerinizin çok büyük olduğuna ve gerçekleşmeyeceğine, yanlış düşünceler içinde olduğunuza işaret eder.

Rüyadaki kırmızı koltuk ise gerçek hayatta hayallerin peşinde koşarken tehlikeli durumlara düşmemek için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler olduğuna işaret etmektedir.

“Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek” için bir yanıt

Abi rüyamı 2 3 gün önce gördüm. Hatırladığım kadarıyla bir takım rüyalar gördüm sonra rüyamdan uyandım . Uyandığımda koltuktaydım ve sonra bir daha uyandım. Yani rüya içinde rüya gördüm abi bunun manası nedir? Abi size 3 keredir rüya yollluyorum ve hepsinde de cevap alıyorum. Allah sizden razı olsun. Ama abi ben sizin gibi iyi bir Müslümanın “Burç Fal” gibi konular hakkında ilgilenmesine hayret ediyorum abi. Abi benden büyüksünüz ama fal ve burç dinde yeri yoktur abi. Alllah sizden razı olsun. İnşallah fal ve burç ile ilgilenmekten vazgeçersiniz. 16, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir