Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Koltuk Takımı Görmek

Rüyada kırmızı koltuk takımı neye işarettir?

Rüyamda iş yerimdeydim. çalışanlardan birisinin odası genişlemiş ve salon salomanje gibi olmuş. Sözde tadilat yaptırmış. odaya bir şey bırakmak için gittiğimde şaşırıyorum birileri ile konuşuyorum ama hiç insan görmedim; odada sol tarafta yeni alınmış kan kırmızısı deri koltuk takımı ve koyu renkli cam sehpa var, odanın diğer tarafında ise(sağda) kısa eski model ancak yıpranmış ve eski değil, vitrin takımı var. Vitrinin ortasında da küçük bir televizyon. Yadırgıyorum, bu yesyeni modern koltuk takımına bu vitrin takımı hiç uymamış diye, sözde biri bana vitrin takımının hediye olduğunu söylüyor.

Tam odadan çıkarken, yaşlı kadınların daha çok kullandığı kahve rengi büyük bir çanta görüyorum. Birisi unutmuş güya, çantayı sahibi için kaldırmak ve saklamak amacı ile elime aldığımda ise çantanın ağzı açık, birçok eşyanı arasında deste deste elli liralık görüyorum. 2 deste mi 3 deste mi tam hatırlayamadım. ”yazık, galiba diş yaptırmak için kim bilir nereden buldu toparladı bu parayı” diye biraz üzülüyor ve nereye kaldırsam diye telaşlanırken uyandım.

Rüya detayı: yaş 38 bayan devlet memuru evli.

Rüyada kırmızı koltuk takımı görmek tabiri

Rüyanız bir tehlike uyarısı yapmaktadır. Özellikle maddi konularda umulmadık bir gelişme, beklenmeyen bir harcama işareti olabilir. Öte yandan rüyada koltuk görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Kırmızı Koltuk Takımı Görmek” için bir yanıt

Yanık koltuk
Merhabalar; Rüyam da iş yerindeyim ama şu anki iş yerime hiç benzemiyor. Fakat benim iş yerim olduğunu biliyorum. Gece çalışan elemanlar füme rengindeki koltuk takımından 3’lü olan ve tekli olanın oturma bölümünü yakmışlar. Onlara kızıyorum nasıl becerdiniz bu işi diye. Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir