Kategoriler
Renkler

Rüyada kırmızı Kuran-ı Kerim görmek

Rüyada kırmızı Kuran-ı Kerim görmek neye delalet eder?

Rüyamda yerde kırmızı bir kitap görüyorum, alıp içene bakıyorum Kuran-ı kerim. İçini açıp tam okuyacağım, kuran-ı kerim elimdeyken yavaş yavaş uçmaya başlıyorum. Kendi kendime de diyorum ki “kuran-ı kerimi okumadan daha uçmaya başladım ALLAH’ım” diyorum. O sırada uyandım. Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler. 26 yaşında bekar bayanım.

Rüyada kırmızı Kuran-ı Kerim görmek neye yorulur?

Rüyada kırmızı Kuran-ı Kerim görmekDamla selam, rüyanız inanılmaz güzellikle anlatmaktadır.

Rüyada Kuran görmek, Kuran-ı kerim görülmesi bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunuzun ifadesidir. Rengini kırmızı görmeniz ise yaşayacağınız güzelliklerin sizi heyecanlandıracağını göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Kuran görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada uçtuğunu görmek, bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler. Uçmak konusunda uçmak rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada kırmızı Kuran-ı Kerim görmek” için 9 yanıt

Rüyada kırmızı yeşil Kuran görmek
Gordugum ruyada yerde çeşitli renklerde kırmızı yeşil kuranlar vardı, bunlar benim ve ailemin kuranlari. Bu kuranları alıp su ile temizlemeye başladım su berraktı. Daha öncede kuran gormustum rüyamda ama çıkamıyorum.

Esma merhaba,
Rüyada Kuran görmek, Kuran-ı kerim görülmesi, bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunuzun ifadesidir.

Selamün Aleyküm Ben 18 yaşındayım, Genç kızım ve bekarım. Bu gece rüyamda Adet kanı gördüm ve beyaz peçeteyle siliyorum kanı ve ablamla beraber tarlaya doğru gidiyoruz. Elimde kuran var sanırsam ve yoldada yerde kırmızı kaplı küçük kuran-ı kerim görüyorum. Ve pislenmiş ben içimden diyorum ki gelişte alırım kuranları ama bir bakıuorum temiz bir bakıyorum pis oluyor ve yolda yerde Kabe’nin maketini görüyorum. Yolu bir türlü bitiremiyorum ve aynı yere geliyorum bunun İslami boyutunu açıklar mısınız İnşaALLAH?

Selamun Aleykum 30 Yaşındayım bekarım,Rüyamda mübarek bir günde Kuran-ı Kerim dağıtılıyor kırmızı kaplı bir tane arkadaşıma bir tane kendime alıyorum içini açıp bakıyorum hep arapça hem türkçe mealli sonra eve gidiyorum 6 aylık yeğenim var yürüyerek geliyor benimle konuşuyor arkadaşıma soruyorum duydunmu yok diyor oda hala sadece sen duyabilirsin beni diyor.Yorumlarsanız sevinirim.

Merhaba hocam. Ruyamda bi eve giriyorum tanidigim birinin evimis. Sonra ben eve giriyorum sevdigim cocuk o evde antrede masada yemek yiyor ben onu gorunce direk banyoya yuzumu yikamaya giriyorum cikinca bana yan gozle bakiyor ve tabak uzatiyor bende pirinc pilavi koyuyorum ona. Beni nasil buldun diyorum halandan aldim adresi diyor. Lutfen aydinlatin beni hocam simdiden tesekkur ederim

Merhaba hocam ..rüyamda bilmediğim bir evde kirmizi renkli kurani kerim sakliyorum halinin altina sonra ordan alip yuksek bir yere koyayim derken kurani kerimin yuzunde kirmizi şeytani sinirli bir yuz goruyorm ve bakiyorum korkutucu bir yüz .sonra bakamiyorum korkuyorum onu yuksek bir yere koyayim diyorum sonra insanlari oldurmeye başliyor bu beni yakalayamiyor surekli kaciyorum diger insanlari olduruyor ama nasil oldurdugnu gormuyorum ben sadece hep kaciyorum ondan yanimdakilee de kacin diyorum kimi kurtuluyor kimi oluyor

Merhabalar, ben rüyamda arabaya doğru ilerliyorum birbakıyorum çar çöp ve boş içki şişeleri ve bir tane kırmızı poşet görüyorum. Sonra anları temizlemek için yerlere atıyorum poşetide atıyorum ve bir bakıyorum kırmızı bir kuranı kerim. Hemen alıyorum ve arabanın üstüne koyuyorum. Bunun anlamı nedir? teşekkürler

Merhabalar, ben rüyamda arabaya doğru ilerliyorum birbakıyorum çar çöp ve boş içki şişeleri ve bir tane kırmızı poşet görüyorum. Sonra anları temizlemek için yerlere atıyorum poşetide atıyorum ve bir bakıyorum kırmızı bir kuranı kerim. Hemen alıyorum ve arabanın üstüne koyuyorum. Bunun anlamı nedir? teşekkürler

S.a
Rüyamda elimde üç nesne var biri kuran diğer ikisini tam hatırlamıyorum maddi bir şeylerdi sanırım onları bir masaya bırakıyorum ve insan kılığında bir şeytan kuranı çalıyor peşinden gideyim derken yok olup gidiyor ve ben kuranı çaldırmanın pişmanlığını yaşıyorum diğer iki nesne de önemsiz kalıyor yani öyle hissediyorum..
Lütfen bunu yorumlayabilir misiniz?
Araştırdım ama tatmin edici bir cevap bulamadım..
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir