Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Leke Görmek

Rüyada kırmızı leke görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben rüyamda çamaşır yıkadığımı gördüm. Kıyafetlerimden biri kan lekesi gibi kırmızı leke olmuştu. Onu üzerimden çıkardım ve deterjanlı suyun içinde çitilemeye başladım. Çitilerken lekenin dağılıp parçalanarak çıktığını gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kırmızı leke görmek yorumu

Merhaba. Rüyada leke görmek tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar yaşamak anlamına gelir. Lekenin renginin kırmızı olması daha dikkatli olmanız gerektiğini temsil eder çünkü kırmızı heyecan, macera ve tehlikenin rengidir.

Gördüğünüz rüya; uzun bir süreden beri gizli kalan kimi gerçeklerin ortaya çıkacağına, bu gerçeklerin bazılarının hiddetlenmesine, kimi şeylerin değişmesine sebep olacağına işaret edebilir.

“Rüyada Kırmızı Leke Görmek” için bir yanıt

Rüyamda tuvaletteyim, dışarısı aydınlık, tuvaletimi yaptım mendille sildim üstüne koyu kırmızı kahve rengine yakın kan gördüm çok korktum ve uyandım. Çocuk istiyoruz ve adetimde gecikti belki rüyamda o yüzden korkmuş olabilirim, merak ediyorum acaba bu rüya ne demek? Öncesine ise bir kız çocuk peşinde koşturuyordum kaybolmasın diye ama çok güzel bir çocuktu lütfen hemen cevap verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir