Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Mendil Görmek

Rüyada kırmızı mendil görmek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda beyaz bir masada bir kız çocuğu ile karşılıklı oturuyorduk, bana kırmızı mendile benzer bir şey vererek “Allah bütün dua ve dileklerini kabul etsin” dedi, bu ne demek acaba. 29, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada kırmızı mendil görmek yorumu

Rüyada bir kız çocuk görmek şu anda gerçek hayatta bir takım sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak göstereceğiniz sabır ve yapacağınız gayretler ile bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Rüyada bir masada oturduğunu görmek plan, program, düşünmek simgesidir. Rüya sahibi kişinin bir işe başlamadan önce iyice düşünen, başka insanlardan farklı düşünen ve genellikle de toplumdan ayrı hareket eden bir olduğuna rivayet. Rüya sahibinin diğer insanların kendisini anlamamasından yakındığını ve bunu çözmek için araştırma yaptığına yorulur. Beyaz masa ise bu gelişmelerde sonucun aydınlık, hayırlı, iyi olacağını temsil etmektedir.

Rüyada kırmızı mendil görülmesi rüyayı gören kişinin gerçek hayatındaki monotonluğa son verecek, kendisini çok heyecanlandıracak ve sevindirecek bazı güzel olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Kız çocuğun söylediği “Allah bütün dua ve dileklerini kabul etsin” cümlesi ise sizin duayı eksik etmemenizi, Allah’tan her şeyin hayırlısını istemeniz gerektiğini hatırlatmaktadır.

“Rüyada Kırmızı Mendil Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda tanımadığım bir kızın elinde kırmızı bir halay mendili gibi bir mendil vardı, onunla gözlerimi bağladı, körebe oynar gibi kızı yakalamaya çalışıyordum ve yakaladım, ona sarıldum. Rüyada o kızı seviyordum. Arkasından başka bir rüya gördüm, bu sefer aynı kız beni bacağımdan bıçakladı ve kaçtı. Nedir bunların anlamı?

Bekir selam, yaşını yazmamışsın ama rüyaya bakıldığında bunun bir gençlik rüyası olduğu görülüyor. Bu tür rüyalar yorumlanmaz, sadece kişinin hayallerini yansıtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir