Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Mercimek Görmek

Rüyada kırmızı mercimek görmek neye işaret eder?

Rüyamın hatırladığım kısmı; eşim elinde eski alüminyum bir tencereyi “bu tencerelerde yemek daha güzel oluyor, yemeği burada yapsana” diyerek bana uzatıyor. Bende tencereyi alıyorum ve kırmızı mercimekleri tencerenin içindeki suya atıyorum.

Çorba yapıyormuşum. Tencereyi karıştırırken birde bakıyorum ki mercimekler hemen pişmiş. “Allah Allah” diyorum suya atar atmaz nasıl oldu da hemen pişti. Çorbanın yüzeyine mercimeğin hafif yağının çıktığını fark ediyorum. 33, Kadın, Evli, Çalışıyor, yorgun, sıkkın.

Rüyada kırmızı mercimek görmek tabiri

Görmüş olduğunuz rüya kocanızla benzer karakterlere sahip olduğunuzu, her ikinizin de aile köklerine bağlı, aileye önem veren, aile sıcaklığını seven yapıda olduğunuzu, eşinizin bu yapıyı sürdürmeye biraz daha fazla eğilimli olduğunu sizin de bunu desteklediğinizi göstermekte, yaşamda kimi zamanla şaşırdığınız veya sizi zora sokan durumlarla karşılaşmanıza rağmen hep mutlu olmayı başardığınızı ve bunun devam edeceğini göstermektedir. Rüyada tencere görmek, genellikle ev hali, geçim, rızk konularında bilgi verir.

Rüyada kırmızı mercimek görmek kök, bağ, doğurganlık anlamlarını simgeler. Rüyada mercimek yemeği görmek, mercimek yemek Aile bağlarına sıkı sıkı bağlı olduğunuzu temsil eder. Rüyada mercimek çorbası pişirmek veya içmek, büyümeye işaret olup, ailenizin çoğalacağını gösterir, çocuk haberini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mercimek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Mercimek Görmek” için bir yanıt

Rüyamda üniversitenin mezuniyet balosuna gidiyorum, baloda labirent gibi yerlerden geçiyorum, bir sürü kapıdan girip çıkıyorum. Sonra çıkıyorum, mezuniyet şapkamı almayı unutmuşum kardeşimi arayıp getirmesini isterim diyorum kendime. Sonra bir masada arkadaşlarım var birlikte karpuz yiyoruz, orada cep telefonumu unutuyorum, sonra telefonumu bulamıyorum. yanımda bir erkek var onla birlikte dolaşıyoruz.
Bir arkadaşımla koşuyoruz sonra bakıyorum farklı bir yerdeyim, bir arkadaşım elime kırmızı mercimek veriyor, bakıyorum babam araba sürüyor, içinde ailem ve babamın eski bir çalışanı var. Arrabayla önümden geçiyorlar ve elimde mercimek poşeti var, bende kızıyorum beni almadıkları için diyorum babam ev almış ben görmeden onlar görecek diye üzülüyorum.şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir