Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kırmızı Meyve Görmek

Rüyada bilmediğin bir kırmızı meyve görmek neye çıkar?

Rüyamda iki kız kardeşim, kız kardeşlerimden en küçüğünün nişanlısı ve eşim ile bir patika da yürüyoruz. En küçük kız kardeşimin arkasındayım ama sanki ona çok yakınlaşmamı istemiyormuş gibi sürekli ben tam arka hizasına geldiğimde sağa sola geçiş yaparak yürüyor. Sonra ikimizin arasına eşim geçiyor ve yürümeye devam ediyoruz. Gideceğimiz yere varmamıza çok az kalmışken çit gibi bir şeyler çıkıyor önümüze ve ince gövdeli yukarı doğru aynı ağaç şeklinde uzayan 3-4 dalı bir ağaç çıkıyor önümüze. Boyu 3-4 metreden fazla değil.

Ben ağacı eğiyorum ve o sırada en büyük dalı toprağa değen kısmına kadar diğer dallardan yırtılarak kopuyor. Sonra eşim ile birlikte onu yerden bitmekte olan bir fidenin tam yanına toprağa batırıyoruz yeniden büyür belki düşüncesi ile. Sonra yürümeye devam edecekken o kırdığımız ağacın hemen arkasında çalı çırpı içinde büyümüş kırmızı küçük böğürtlen kadar meyvelerden 7- 8 tane alıyorum, 2 tane kardeşime veriyorum. Ancak elime aldığımda renkleri sarıya döndüğü gibi patlamamış mısır görünüme dönüşürken, ısırdığımız da ise içinden kırmızı sıvı çıkıyor ve tatlıydı.

Sonra rüyamda onları görmüyorum, yanımda tanımadığım biri var ve bir yerde sıra olmuş herkes bizi bekliyor, sanki geç kalmışız ve bunu her zaman yapıyormuşuz gibi bize bakıyorlardı. Ben meyvenin kırmızısından alnımın ve yanağıma az sürdüm. Sonra tuhaf bir cihazdan su akıtarak sırayla elimizi yüzümüzü yıkarken yanımda ki diğer adam bardak gibi bir şey uzattı suyun altına doldurdu ve ondan elime dökerek sol elle elimizi ve yüzümü yıkamaya devam ettim. Sonra adamın biri geldi ben tam kalkacakken bana da su verir misin dedi. Bende ”eğil kendin iç” der gibi tavırlı bir surat yaparak kalktım. Sonra adam karnını açtı ve göğüs kısmından yataylamasına derin dikiş izleri ve sağ kolunun dirsek kısmından omuz kısmına kadar yoğun şişlikleri gösterdi. Alamıyorum, kanserim ben dedi. Bende bu sefer eğilerek su doldurdum ve ona uzattım. Yanımda ki diğer adam “o suyu içme su kirli” dediği anda suyun rengi grileşti sis misali o an her yer sis oldu ve o adam kayboldu. Sonra hem beni hem yanımdakini görünmeyen bir şey sağa sola vurdu ve vurduğu her yer kırılıyor, dökülüyor ve bükülüyordu. Etrafa verilen zarardan da bizi sorumlu tuttular. 37 Yaşında – Evli – Gazeteci – Bu aralar biraz stresli, gergin ve endişe içinde.

Rüyada kırmızı meyve görmek neye çıkar?

Umut merhaba, gördüğün rüya patikada yürüyor olman şu anda bazı maddi sorunlar yaşadığını, bu sorunları eşinle birlikte aşmak için çaba sarf ettiğini ancak sürekli yeni engeller, zorluklar çıktığını anlatırken öte yandan verdiğin emekleri karşılığını yakında alacağını ve hiç beklemediğin huzur, mutluluk ve sağlık dolu günlere kavuşacağını belirtmektedir. Rüyaya başlığını veren tanımadığın kırmızı meyve beklemediğin bir yerden gelecek bir kısmet ya da birinin vesile olmasıyla kavuşacağın sağlık ve afiyete delalet etmektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise rahat ve feraha kavuştuğunda sahip olacağın şeylerin kıymetini bilmen ve onları kaybetmemek için elinden geleni yapman gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir