Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Murat 124 Araba Görmek

Rüyada kırmızı murat 124 araba görmek neye işarettir?

Merhaba, bu geceki rüyamın çok etkisinde kaldım. Rüyamda eski eşim, akrabaları, erkek ve sanırım kız kardeşi, onlarla bir yerde karşılaşıyoruz ve ben onlardan gelen bir söze yanıt veriyorum, sonra bu bir el kol hareketine dönüşüyor, bana zarar vermeye çalışıyorlar, bende eski eşimin gözüne bir şey sürüyorum ve kaçıyorum.

Sonra nasıl olduğunu anlamadan babamın köyünde oluyorum, (çocukken çok sık giderdim) tam babaannemin evinin orada bir yerde taş bir ev, eski eşim arabayla karşıma çıkıyor, tesadüfen beni görünce arabayı üzerime sürüyor. Arabanın içi saman ve kadınlı çocuklu insan dolu, samanların arasına oturmuşlar. Beni taş duvarla arabanın arasına sıkıştırıyor, ezmeye çalışıyor (araba kırmızı murat 124) fakat ben ayaklarımı kaputa doğru kaldırıyorum, ezilmiyorum ama o tüm gücüyle gaza basmaya, arabayı patinaj yaptırmaya devam ediyor, bu arada arabanın arka koltuğunun olduğu camdan alevleri görüyorum, “araba yanacak” diye bağırıyorum, o da küfür edip “ne yanması” diyor ve gaza yüklenmeye devam ediyor.

Bu arada arabadaki kadınlardan biri “yanıyoruz” diyor sima tanımıyorum ama yüzü iyi birine benziyor, samanlar hemen alev alıyor, araba alev topuna dönüyor ben ise kaçıyorum, az ileride başka bir taş evin duvarına gizlenip olanları korkuyla izliyorum, sonra biri beni çağırıyor, “mehmet seni görmek istiyor” diyor. Korkarak gidiyorum, beni suçlayacak, yaktığımı söyleyecek diye ama yinede gidiyorum, beni götüren kişi “bir kadının ve çocuklarının öldüğünü” söylüyor, arabanın camında gördüğüm kadında yaralı, yanmış ama hafif yüzü gözü is içinde.

Sonra uzun eski bir masa, demir tahta karışımı, onun üzerinde eski eşim yatıyor, “ağır yaralı” diyorlar, siyah isli bir bez ile kundaklanmış gibi sarılmış, beni görünce konuşmaya başlıyor, çocukları soruyor, benden af diliyor, sonra kalkıyor yattığı yerden itirazlara rağmen, oğullarını istiyor, küçük oğlum yok ,büyük oğlum geliyor, okul falan nasıl diyor, sohbet etmeye çalışıyor ama oğlum mesafeli duruyor, babasına ama babası yakın davranıyor, arayı düzeltmeye çalışıyor, sonra bir kadın sesi; “ya diyor ( ismimle hitap edip ) senin ahında nasıl bir ahmış, böyle adamı dünyada ne hale koydu kimsenin ahı kalmaz” diyor, bense çok konuşmuyorum, içimden çok kırgın ve kızgın olmama rağmen eski eşimin o haline acıyor ve üzülüyorum ( bu arada gerçekte oğullarım benimle yaşadı, babaları ile görüşmüyorlar, sahip çıkmadı onlara hiç.) Rüyada kırmızı araba görmek neye delalettir, Bu rüyanın açıklaması nedir? lütfen söyler misiniz?

Kimden: fatoş
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 42
Medeni Durumunuz: Boşanmış
Anahtar kelimeler: “eski eş”,” araba”,” yangın”,”korku”

Rüyada kırmızı murat 124 araba görmek yorumu

Gördüğünüz rüya eski eşiniz ile yaşadığınız kimi olayların üzerinizde büyük psikolojik yaralar açtığını ve bunların sizi hala negatif etkilemeye devam ettiğini, huzura kavuşmak için zihninize yerleşmiş olan bu duygulardan uzaklaşıp, çevrenize ve özellikle çocuklarınıza pozitif enerji vermeniz gerektiğini, bunu başaracak güze sahip olduğunuzu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Murat 124 Araba Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kırmızı araba ile yolculuk
Merhabalar,
2 hafta önce, evlenmek üzere olduğum çok sevdiğim bey vefat etti. Arkasından sürekli dua ediyorum. Mezarına gidip yasin okuyorum. Bir de rahmetli evlilik için çok acele etmesine rağmen ben işlerimden dolayı evliliği biraz geciktirmiştim. Öldüğü zaman onunla bir an önce evlenmediğim için çok pişman oldum ve bunu dualarımda sürekli dile getirdim. Geçen akşam rüyamda ikimiz kırmızı bir arabada gidiyorduk. Bana sonunda nikahımız oldu dedi. Arkamızdan başka bir kırmızı araba geliyordu. İçinde 4 tane adam vardı. Bu adamlar kim diye sorduğumda ‘onlar bizim şahitlerimiz’ dedi. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Öncelikle rahmetli arkadaşınıza Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum.
Sevdikleri, değer verdikleri kişileri kaybeden insanlar onları sık sık rüyalarında görürler, bu hasretin, acının yansımasıdır. Bu rüyalar yorumlanmazlar, anlam taşımazlar.
Daha sonra acı küllendikçe rüyalar seyrekleşir ve mana taşımaya başlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir