Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kırmızı Solucan Görmek

Rüyada Kırmızı Solucan Ne Demek?

Rüyamda köpeğimi seviyordum, sonra annemi gördüm ve annemin yanına gittim, köpeğimin yanına geri gittiğimde aç kalmış bir haldeydi, anneme ağlayarak “lütfen yemek verelim” diye yalvarıyordum ağlıyordum. Annem bir şey demedi, köpeğime de yemek vermedi.

Sonra bir baktım köpeğim toprağı kazıyor ve topraktan çıkan kırmızı solucanları yiyor, hemen koştum, köpeğimi kucağıma aldım, mahalledeki insanlardan köpek için yemek istedim. 2 komşu az bir yemek verdi, teyzemde 1 dilim ekmek verdi, köpek onları yedi az biraz düzeldi, ne anlama geliyor? 15 yaşında öğrenci kızım.

Rüyada Kırmızı Solucan Görmek Tabiri

Sevgi merhaba, senin gibi hayvan sever gençleri görmek çok sevindirici, dilerim sayınız artar da şu ülkemizde hayvan sevgisi biraz artar, kindar gençlik yerini şefkatli gençlere bırakır. Bilinmelidir ki hayvanları sevmeyen insanları hiç sevmez.

Rüyada köpek sevmek rüyayı gören kişinin dost ve arkadaşları tarafından çok sevilen biri olduğunu gösterir, onların sizi görmek için adeta can attıklarını temsil eder. Rüyada aç köpek görmek iyi bir rüya olmayıp rüya sahibi kişinin başına sevimsiz bazı olaylar gelmesine, başladığı işin yarım kalmasına, büyük hayallerle attığı bir adımın hüsranla sonuçlanmasına, verdiği emeğin boşa gitmesine ve önünde sıkıntılı günler geçirme ihtimali olduğuna delalet eder.

Rüyada görülen kırmızı solucanlar aslında öfke, saldırganlık ve / veya ayrım anlamına gelir. Hayatınızdan kesip çıkarmanız gereken bir şeyler olabilir. Belki bağları veya bazı ilişkileri kesmeniz gerekir. Bu konuda solucan rüya tabirini de inceleyiniz. Ancak rüyanın son bölümü her şeyin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

“Rüyada Kırmızı Solucan Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ayna karşısında sivilcelerimi sıkarken, dudak üstümün arkaya bakan -ağız içine- tarafını da sıkmaya başladım.neden bilmiyorum. Oradan kırmızı, sarı şeritleri olan kalın bir solucan çıktı veya öyle bir şey. Ondan çok iğrendim ama çıkarmaya devam ettim. Sonunda çıktı ve ben peçetenin içine bastırarak öldürdüm onu.

Ruyamda saçlarımdan solucanlar çıkıyordu tek tek çıkartıyorum içlerinde kirm8zi solucanlarlada vardi tek tek çıkarıyorum.hatta aralarında bitde vardi saçımdan yumurtalar şeklinde .lutfen bu ne dir.ruyamda gördüğüm yorumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir