Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Su Görmek

Rüyada kırmızı su görmek ne demektir?

Rüyamda annemin komşusunu elinde yuvarlak bir kasede su ile gördüm. Suyun içi kırmızıydı ve çok tatlıydı. İçmemi söyledi, elinden içtim, ilkin istemedim ama sonra tadı hoşuma gitti. Sonra içtikten sonra fark ettim ki suyun içinde ufak yavru balık sürüsü vardı, hareket ediyorlardı. Ona sordum “bunu içirdin bana, şimdi bunlar karnımda mı” dedim.

“Ay içimde bunlar şimdi canlı” diyerek uyandım. Bunu bana yorumlar mısınız? Saygılar. Teşekkürler. Müge tarafından gönderilmiş.

Rüyada kırmızı su görmek yorumu

Müge merhaba,

Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur. İçtiğiniz suyun kırmızı olması ve içinde balıklar bulunması sizi çok heyecanlandıracak kısmetlerin yakında olduğunu müjdelemektedir.

“Rüyada Kırmızı Su Görmek” için bir yanıt

Rüyada kırmızı içecek görmek
Selamun Aleyküm. 21 yaşındayım. Ben tıbben iyileşmesi pek mümkün olmayan ve bu yüzdende hayatla bağlantımı neredeyse kopma noktasına getiren bir durumla karşı karşıyayım. Bu öyle bir durum ki bazen sessizce odamda ağladığım oluyor. Kendi gençliğimi kendim yaktım diyordum bazen içimden. Bunun için annem menzile gitmemi gavsı görüp duasını almamı istiyordu. Duamı menzilde yazılı olarak verdim, aradan birkaç ay geçti ve bir rüya gördüm. Rüyamda her şeyi kıpkırmızı görüyordum, gavsın evindeydim ve gavsım bana dönerek bir şey (bir kırmızı şişe gibiydi) uzatıyordu, o andan sonra uyanmıştım. Lütfen sofim cevap verir misiniz. Bu tam olarak ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir