Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Taşlı Küpe Görmek

Rüyada kırmızı taşlı küpe görmek neye işarettir?

Rüyamda kırmızı taşlı bir küpe gördüm. Sevgilim başka bir kadına kırmızı taşlı küpeleri ve kolyesi bulunan bir set hediye etmiş, hediyeyi kadında görünce ben çok üzüldüm. Bunun yorumu nedir?

Kimden: fatma
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:
Anahtar kelimeler: sevgili,hediye

Rüyada kırmızı taşlı küpe görmek neye yorumlanır?

Fatma merhaba. Rüyanız, sevgiliniz ile bir iletişim sorunu yaşadığınızı ya da aranızda gizli bir güven sorunu bulunduğunu anlatmaktadır.

Rüyada küpe görmek reel hayatta iletişim konularında mesajlar verir, kulağı işaret eder. Taşının kırmızı olması duyduklarınız hakkında dikkatli olmak gerektiğini belki de duyduğunuz bir şeyin aslını öğrenmeden inanamamak gerektiğini anlatmaktadır. Unutmayın ki kırmızı renk her zaman; dikkat, uyarı, tehlike veya heyecan sembolüdür.

“Rüyada Kırmızı Taşlı Küpe Görmek” için bir yanıt

Rüyamda abimin 13 yaşındaki kızıni gordum.bu arada abimin karısı 7 yıl önce öldü.yani yeğenimin annesi yok.yeğenimi azalıyorum.sonra bi bakıyorum yeğenim yok.sonra yeğenimin ablası geliyor birlikte onu arıyoruz ama bulamıyoruz.çok endiseleniyoruz.bu arada aklıma altın takilarim geliyor kontrol ediyorum.2 çift kupemle 2 tane yüzugum eksik oluyor.ama ben önce yeğenimi bulayimda altınlari sonra ararim diyorum.yeğenimi ararken uyandım.lütfen yorumlarmısıniz?
Yeğenimi azarliyorum.ustte eksik olmus.belirtmek istedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir