Kategoriler
Renkler

Rüyada kırmızı tavşan görmek

Rüyada kırmızı tavşan neye işaret eder?

İyi günler, Ben, evlilik hayatı son birkaç günde yeni yeni yoluna girmeye başlayan, yeni evli bir bayanım. 3 gece önce gördüğüm rüyamda; gündüz vakti eşim işteyken ben yatak odasına giriyorum. Ve içinde sadece ve sadece 2 tane kırmızı tavşan görüyorum. Biri daha büyük, diğeri ise biraz daha ufak.

Sevimli bir şekilde odada uslu uslu geziniyorlar. O kadar tatlılar ki içimden ve düşüncemden onları çağırıp sevmek geliyor sadece. Ama ”kaçarlar, sevemem her halde” diye düşünüyorum. Yine de eğilip sevgi sesleriyle çağırmayı deniyorum. Ben seslenir seslenmez bana dönüp bakıyorlar ve hızla, sevinçli bir şekilde bana doğru koşmaya başlıyorlar.

Yanıma yaklaştıkça boyları daha da büyüyor. Ve biri sol tarafımdan biride sağ tarafımdan gelip bana sarılıyorlar. Ben de onlara sarılıyorum. ikisi de kocaman, kıpkırmızı, bol tüylü ve yumuşacık tavşanlar. Sarıldıkça yavaş yavaş biraz daha büyüyorlar. Biri, orta büyüklükteki bir köpek boyunda oluyor en son, diğeri ise onun yarısı kadar daha ufak.

Birbirimize sımsıkı şefkat dolu sarılırken huzur içindeydim ve sanki onlarda öyle, hissediyordum. ”Güneşli, temiz havada evin etrafında bahçede gezinip gelelim diyorum hep beraber, hava alsınlar biraz ama nasıl çıkabiliriz, biri kocaman kucağıma da sığmaz, ikisini de sağ salim gezdirip, sağ salim getirmem gerek” diye düşünürken, bakıyorum ki büyük olanının boynunda uzun bir tasma beliriyor. Tasmasından tutuyorum, daha ufak olanını da kucağıma alıyorum. Evin önünden çıkmak üzereyken o sırada uyanıyorum.

Rüyada kırmızı tavşan görmek yorumu

Bu çok ilginç rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyada yatak odası görmek özel yaşamınızı gizli tutmak istediğinizi, gizli kalmasını istediğiniz kimi şeyler olduğunu ifade eder.

Rüyada tavşan görmek, şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Normal hayatta görülmesi hemen hemen mümkün olmayan kırmızı tavşanlar ise yakında sizi çok heyecanlandıracak, belkide biraz macera içeren güzel iki gelişmeyi işaret etmektedir. Tavşanları sevmeniz ise, kişisel anılarınızla ilgili özlemlerinizi işaret edebilir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tavşan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir