Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Renkli Tespih Görmek

Rüyada kırmızı tesbih görmek ne demektir?

Rüyada kırmızı tespih görmekGeçenlerde gördüğüm rüyada eski erkek arkadaşım bana yanında çalışan elemanıyla, evime kırmızı tespih ve kırmızı patik gönderiyor ama patikler çanta görünümünde, kırmızıda kan kırmızısı, kız bana “bunlar senin, amirim sana gönderdi” diyor ve alıyorum.

Rüya detayı: yaşım 21 bayan öğrenci bekar.

Rüyada kırmızı tespih görmek tabiri

Melike selam. Kırmızı renk her zaman için heyecan, tehlike, ikaz anlamı taşır. İnsanın dikkatli olmasını gerektiren bir durumun varlığını işaret eder.

Rüyada tesbih görülmesi iyi bir haber almaya, mutlu olmaya yorumlanır. Kırmızı tesbih ise alacağınız bu güzel haberin sizi çok heyecanlandıracağına işarettir.

Rüyada patik görmek saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi ifade eder. Eğer şu anda bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bu rüya ayaklarınızı yere basmaya uyarıdır, bebek sahibi olmak çok sevindirici olduğu kadar bir o kadarda sorumluluk gerektiren bir konudur. Kırmızı patik ise bu konularda dikkatli olmanızı tavsiye etmektedir.

“Rüyada Kırmızı Renkli Tespih Görmek” için 2 yanıt

Dedem gördüğü rüyada ben seccade üzerinde tesbih çekerek zikir yapıyormuşum. Ben gerçekte zikir çekmeyi bilmem, dedemin bunu görmesi ne manaya gelir? yorumlarınız için teşekkür ediyorum, sitenizi tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum, iyi ki varsınız. 19, kadın, bekar, öğrenci.

Zeynep merhaba, öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim, Allah her şeyi gönlüne göre versin. Dedenin rüyasındaki tüm unsurlar hayırlara işaret olup, senin dürüst ve korunan biri olduğunu, yaşamında tüm dileklerinin hayırlısıyla gerçekleşeğini, hep hakkın yolunda ilerleyeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir