Kategoriler
Renkler

Rüyada kırmızı tükenmez kalem görmek

Rüyada kırmızı tükenmez kalem almak neye çıkar?

Mesleğim mali müşavirlik. Rüyamda yeni açılmış bir restorana giriyorum. Restoran ilk bakışta güzel. Masalardan birine oturuyorum. Güya restoranın mali müşavirliği bana aitmiş. Masada otururken içerisini dikkatle inceliyorum. Masaların bazıları eski püskü, ayakları paslanmış ufak ütü masalarının üzerine kırmızı örtü çekilmek suretiyle yapılmış. İçeriye bir sürü insanlar giriyor.

Sonra bir anda içeriye sanki güzellik yarışmasına katılan, ellerinde kartondan numaralar olan bir yığın genç kız doluşuyor. Bir müddet sonra restoranın sahibi sakallı bey, elinde bir kartonla içeride dolaşmaya başlıyor. Kartonun içerisinde kırmızı tükenmez kalemler var, hemde bir sürü. Lokantada dolaşanlara dağıtıyor. “Bir tanede bana ver bari” diyorum. “Mali müşavirin değil miyim” diyorum ve kalemlerden bir tane alıyorum. Aldığım kalem kalemlerin en kalını, ucunu deniyorum yazıyor mu diye, bakıyorum ki yazmıyor. Hemen kartona geri bırakıyorum ve diğer ince kalemlerden başka yeni bir tane alıyorum. 33, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada kırmızı tükenmez kalem görmek tabiri

Rüyada lokantaya gitmek,lokantaya girilmesi sanıldığının tersine fiziksel açlık değil, duygusal açlığı simgeler. Bakınız lokanta sayfası. Rüyada kendinizi işinizin başında görmeniz, iş hayatında başarı elde edeceğinizin simgesidir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işaret eder. Detaylı bilgiyi iş yorumu sayfasında inceleyiniz. Lokantadaki masaların bazılarının eski olması şu anda kimi zorluklar yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyanızın esas ilginç kısmı lokantaya giren, ellerinde kartondan numaralar olan kızlar ve kırmızı tükenmez kalemler olup, rüyanız bu bölümde sizi sayılar konusunda uyarmakta (mesleğiniz dolayısıyla sayılar ile iç içesiniz!), iş yaşamınızda kimi şeylerin göründüğü gibi olmayabileceğini, özellikle sayılar konusunda dikkatli olmanızı gerektiren bir durum olduğunu ifade etmektedir. Kırmızı tükenmez kalem gerçek yaşamınızda yazacağınız bir şey ya da atacağınız bir imza konusunda dikkat çekmek istiyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir