Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Üstü Açık Araba Görmek

Rüyada kırmızı üstü açık araba görmek ne demek?

Rüyada kırmızı üstü açık araba görmekMerhabalar, Galiba bu günlerde sık sık sizi rahatsız edeceğim. Çünkü ciddi bir durumdayım. Daha önceki yazımda da bahsetmiştim. Eşim benden ayrılmak istiyor. Ne dediysem ikna edemedim. Bir kızımız var. Yaklaşık bir senedir durumu böyleydi ama artık evden de ayrıldı, Ben ise eşimi sevdiğim halde sırf eşim istiyor diye evet dedim. Hiç bir şeyde talep etmiyorum dedim. Doğru mu yapıyorum onu da bilmiyorum. Bu durum, ayrılık, yalnızlık aklımı çok meşgul ediyor. Sinirlerim de yıpranmış durumda. Çok başınızı ağrıttım. Bir de akşam ders yüzünden kızımla tartıştım bu detaydır belki diye yazıyorum. İstemeden de olsa bir tokat attım. Bu da beni çok üzdü.

Akşam ki rüyamı anlatmak istiyorum. Yine karışık bir rüya hatırladığım bölüm bir adam kırmızı, üstü açık derme çatma bir araba ile yolda geziniyor. Aynı zamanda eşimde yaya olarak dolaşıyor, o da kırmızı giyinmiş, ben ise yüzüm yukarı bakacak şekilde uzanmışım, yolun ortasına bu şekilde uzunlamasına hareket ediyorum, bende kırmızı giyinmişim, eşim yanımdan geçti bana bakmadı bile.

Sonra kızımı okula yetiştirmeye çalışıyorum, geç kalmışız. O sırada okul olduğunu düşündüğüm yerin demirden dış kapısı kapalı, zorla açtık, kızım girdi, sonra bana dönüp “hoşçakal anne” dedi. Burnunun kenarında kan damlıyordu. Hiç bir şey yapmadım, Koştur koştur bir yere yetişmeye çalışıyorum.

Nedense sonra aklıma “ya kızım burnunu silemediyse ya kanaması arttıysa” diye bir kaygı başladı. Sonrası karışık bir takım şeyler gördüm Belediye Başkanını gördüm, halbuki uzaktan yakından aklıma gelebilecek biri değil. Belediyenin bir salonunda toplantı varmış, orada Atatürk’ ün posterlerini tablo şeklinde gördüm. Belediye başkanı bu tabloları kaldırtmaya çalışıyor, normal baş örtülü, gri kıyafetler giymiş, şişmanca bir kadın ile çarpışıyoruz, sonra ondan özür dilemek için sarılmak istedim izin vermedi.

Yorumlanabilecek bir rüya mı bilmiyorum yine de sizden yorum bekliyorum. İyi çalışmalar. (bu kırmızı arabayı ya da çok benzerini sabah uyandığımda sabah haberlerinde gördüm. Sivaslı bir mucit beyaz eşya motorundan araba yapmış daha öncesinden kesinlikle görmedim belki bir detaydır diye yazıyorum)

Rüyada kırmızı, üstü açık araba görmek yorumu

Merhaba, Rüyanız, gerçek yaşamınızda pek çok tehlike ile karşıya olduğunuzu simgelemektedir. Dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyanın ilk bölümündeki kırmızı araba, eşinizin kırmızı giyinmesi, sizin kırmızı giymiş olmanız hep tehlike işaretleridir. Çünkü kırmızı tehlike demektir. Ancak bu tehlikelerin ne olduğu konusunda bir şey söyleyemem.

Rüyanın ikinci bölümünde okul olan kısım ise, gerçek yaşamınızda daha öğreneceğiniz çok şey olduğunu, kimi şeyleri öğrendiğinizde çok şaşıracağınızı, kızınızın burnundan kan damlaması ise küçük bir mal kaybı yaşayacağınızı işaret edebilir.

Son bölümde belediye başkanı olan kısım ise size rehberlik edecek daha yüksek bir kaynağa gereksinim duyduğunuzu gösterirken, çarptığın kadının özrünüzü kabul etmemesi ise bu kaynağı bulamadığınızı simgelemektedir.

Görüldüğü gibi rüyanız iç karartıcı şeyleri işaret etmekte ve bu gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh hali ile paralellik göstermektedir. Olumlu düşünmeye başladığınızda her şeyin güzelleşmeye başlayacağına inanabilirsiniz.

Rüyanın unsurları: kırmızı araba, kırmızı kıyafet, okul, demir kapı, burun kanaması, belediye başkanı. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Üstü Açık Araba Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda eski evimizin önüne yeni, güzel ve kırmızı bir araba girdi. İçinde tiyatrocu olan erkek bir ünlü vardı.
37, Kadın, Bekar, Çalışıyor, kaygılı.

Ben istihare rüyasının yorumunu yapmanızı isteyecektim.
Niyet, evleneceği kişinin hayırlı olup olmaması. İstihareyi yapan kişi evlenecek olan kızın elinde büyük boş beyaz kağıtlar görüyor. Bu kağıtları tablo gibi duvara asıyor, yerde de küçük bir kırmızı araba var.
İstihareyi yaptıran kişi bu küçük kırmızı arabaya takmış durumda. Sizce bu kadar küçük detayın aslında büyük bir önemi olabilir mi? Lütfen yorumunuzu merakla bekliyorum. Teşekkürler.

Eda, Yazınızı ilgisiz bir sayfaya yazmışınız. Emek verip, yazdığınız için silmedim.
Lütfen istihare sayfasını ziyaret edip dikkatle okuyun ve orada yazanları, rüyadaki istihare yapan ve yaptırana anlatın. İstihare başkasına kesinlikle yaptırılmaz. Büyük günahtır. Kim Allah’tan yardım isterse kendisi istemelidir. Araya hacı, hoca, yatır, medyum, istihareci vb. koymaya gerek var mı?

Rüyamda araba kullanırken yanımda giden kamyonun tekerlerine doğru gittiğimi ve son anda direksiyonu çevirerek kamyonun altında kalmaktan kurtulduğumu gördüm. Sizce bu rüyanın yorumu nedir? Cevaplarsanız sevinirim.

Merhabalar ruyamda ustu acik kirmizi bi araba gordum Paril paril parliyodu icinden kocam cikti evimizin onune cekti arabayi lutfen yorum larsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir