Rüyada Kırmızı Ve Beyaz Güvercinler

Rüyada kırmızı ve beyaz güvercinler neye işarettir?

Rüyamda annem sevdıgımden ayrılmamı istıyor, benımde aklım karısıyor, sonra bir bakıyorum gökyüzünden mesela 50 tanesi kırmızı 50 tanesi beyaz güvercin kalp şeklınde uçarak yere önüme iniyorlar.

Rüyamda annemın ayrılmamı ıstedıgı sevdıgımden o güvercınlerın gönderıldıgını anlıyorum, sevgi mesajı olarak göndermış, gerçek hayatta da böyle bir sorunum var, acıklaması nedır acaba ilginiz için şimdiden teşekkürler. 5. 01. 2010 / 15:30 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kırmızı ve beyaz güvercinler görmek neye yorulur?

Rüyada güvercin görmek temiz, iyi haber olarak yorumlanır. Kırmızı güvercinler uyarı, ikaz, dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder. Beyaz güvercin mutluluk haberi almak demektir. Güvercinlerin kalp şekli oluşturarak uçmaları ise sizin gönül dünyanızda güzel gelişmeleri müjdelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Arzu dedi ki:

  Rüyada eski sevgili ve beyaz güvercin görmek neye işarettir
  Selam, adım Arzu, 24 yaşında ev kızıyım, şuan çalışmıyorum açık öğretimde okuyorum.
  Bundan iki yıl önce bir sevgilim vardı, onu çok seviyordum ama ayrıldık, o şuan sevgilisi ile üniversite okuyor,akşam onu rüyamda gördüm rüyam şöyleydi.
  Rüyamda yanımdaydı tartışıyorduk, o benim en yakın arkadaşımla çıkıyormuş bende onları ayırmıştım ve bana inat için onunla çıktığını söyledi, sonra elinde bir beyaz güvercin vardı bu güvercin bizim ayrılmadan önceki güvercinimiz imiş, bende ona o bizim güvercinimiz değil bizimki öldü bu başka dedim o da kızdı bu duruma bende şaka şaka bizim güvercinimiz dedim bana baktı ve güldü sonra telefonumun alarmı çaldı başka da yok.
  Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.
  Name: Arzu
  Cinsiyetiniz:Kız
  Yaşınız:24
  Medeni durumunuz:Bekar
  Şu anki ruh haliniz:üzgün
  Subject:Beyaz güvercin
  Anahtar kelimeler:Eski sevgili

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Arzu merhaba,
   Eski sevgili yaşamakta olduğun bazı pişmanlıkları ifade ederken onun elindeki beyaz güvercin mutluluk verici, güzel haber alacağını temsil etmektedir. Bakınız eski sevgiliyi görmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*