Kategoriler
Renkler

Rüyada Kırmızı Ve Yeşil Seccade

Rüyada kırmızı ve yeşil seccade görmek nedir?

Rüyada kırmızı ve yeşil seccade görmekMerhaba; benim eşim şu anda namaz kılmıyor. Rüyamda kendi annemlerin evinin salonunda o evin kıblesinin tam zıttı serilmiş 2 seccade gördüm, biri yeşil biri kırmızıydı.

Yeşilde kendi babam az önce kılmış şekildeydi, eşimde kırmızı seccadede kılıyordu ama babam ona ısrarla “seccadede kıl oğlum” diyordu, oda namaz kılarken yok işareti yapıyordu (kendi ailesi evde namazı genelde halı üstünde kılar) ama zaten kırmızı bir seccadenin üstündeydi, ben bunun manasını çok merak ettim lütfen hemen yorumlar mısınız? dcey melikem tarafından 04.04.2013 / 11:26 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: yeşil seccade, kırmızı seccade, namaz kılmak, eşinin namaz kıldığını görmek.

Rüyada kırmızı ve yeşil seccade görmek yorumu

Melike Merhaba. Rüyanız çok değerli mesajlar vermektedir.

Rüyada seccade görmek Bekarlar için iyi huylu biriyle çok güzel evlilik yapılacağına, evliler için bolluk, ferahlık işaretidir. Ancak seccadenin kıblenin ters yönünde serilmiş olması ( namazın da böyle kılındığı net değil, eğer namaz da ters yönde kılındı ise durum daha da kötüdür ) ailenizde yolunda gitmeyen kimi şeyler olduğunu ve bu yüzden yukarıda anılan bolluk ve bereket kavuşamadığını göstermektedir.

Yine benzer şekilde namaz rüya tabirlerinde “rüyada kıbleye doğru değil de başka yöne doğru namaz kıldığını görmek İnançlarınızda zayıflama, sapma olduğunu, dinden çıkacağınıza yorumlanır.” yazmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Ve Yeşil Seccade” için 2 yanıt

Merhabalar emek verip yorumladığınız için şimdiden çok teşekkürler. Rüyamda bir apartmanın penceresinden aşağı doğru bakıyorum, dışarıda yağmur yağıyor. Aşağıda yağmurdan oluşmuş çamurun içinde namaz kıldığım seccadeyi ters bir şekilde yere serilmiş olarak görüyorum, ters olan kısmına hep yağmur yağıyor, çamur bulaşmamış ama diğer yüzü çamurun içinde, sonra inip almam lazım diyorum, teyzemin bir evi vardı onun balkonunda aşağı bakarken buluyorum kendimi, alt katlarda balkonda birileri oturuyor ve küçük bir kız çocuğu orada oynarken onu alıp çekiyor, yeşilli beyazlı bir elbiseye dönüşüyor, alıp gidiyor. Yorumlarsanız çok memnun olurum emeğinize sağlık çok teşekkür ederim. 22, Kadın, flört, öğrenci

Meltem selam, rüyada pencereden dışarı bakmak sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Yağmur yağdığını görmek yaşamınızda ruhsal aydınlamayı ve duygusal gelişimi ifade ederken aynı zamanda berekete delalettir. Rüyada seccade görmek bekarlar için iyi huylu biriyle çok güzel evlilik yapılacağına, evliler için bolluk, ferahlık işaretidir. Seccadenin çamura batmış olması aslında gerçek hayatında evlenmek, kendi yuvanı kurmak konusunda bazı istenmeyen şeyler yaşandığını anlatırken rüyanın devamında gelişen olaylar hakkında hayır, huzur ve mutluluk verici gelişmeleri işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir