Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı renkli yılan neye işaret eder?

Merhabalar. Rüyamda arkadaşım, arkadaşımın eşi ve ben oturuyoruz. Bir hemşire geliyor, odada kırmızı renkte büyük çok açık yeşil gözlü kırmızı dilli bir yılan var, onu yanlış hatırlamıyorsam sağ eline alıyor, elinde dörde katlıyor sonra yılanı arkadaşıma çeviriyor ve yüzüne çok yakın bir mesafede tutuyor ve yılana bakmasını söylüyor, arkadaşım ters bir tavırla “al baktım” diyor ve bana dönüp “yılanın çok güzel gözleri var” diyor.

Sonra hemşire yılanı bana getiriyor bana da bakmamı söylüyor ama ben korkup bakamıyorum, “bakacaksın” diye kızıyor, sonra zar zor bakıyorum, hemen bir saniyeliğine ve “baktım oldu mu götür artık” diyorum ve bir de “yılan zehirli mi” diye soruyorum ama “hayır onların zehri alındı” diyor.

Arkasından hemşire elini biraz kaldırıyor, yılan havaya kalkıyor üstümden kafasını arkama uzatıyor, dilini enseme sürüyor, ben sokacak diye korkuyorum ama sokmuyor, ben “dediğini yaptım götür artık yılanı” diye kızıyorum, “tamam” gidiyoruz diye gülüyor ve yılan o sırada beni sokuyor, arkadaşım eşi ve hemşire dışarı çıkıyorlar, kapıyı kapatıyorlar etrafımı büyüklü küçüklü yılanlar sarıyor ve bir tanesi daha sokuyor. Bunun hemşire olması özellikle aklıma takıldı. Şimdiden teşekkürler.
Takma isim: Baş Ağrısı
Yaşınız : 17
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Kuaför
Ruh haliniz : Normal

Rüyada kırmızı yılan sokması yorumu

Rüyada hemşire görülmesi bir sıkıntıyı tek başına çözemeyeceğini, başkalarından yardım isteme zorunda kalacağınızı simgeler. Bakınız hemşire tabiri sayfası.

Rüyada kırmızı yılan görmek reel hayatta kişisel gelişim eksikliğini ifade eder. Rüyanızda geçen olaylar özellikle sağlık konusunda bazı bilgi eksikliğiniz olduğunu veya bazı şeyleri yanlış bildiğinizi ve bir kadının size bu konuda yardım etmek istediğini fakat sizin bunu yanlış anladığınızı ya da kabul etmediğinizi göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi yılan rüya yorumları sayfasında inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir