Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı renkli yılan neye işaret eder?

Merhabalar. Rüyamda arkadaşım, arkadaşımın eşi ve ben oturuyoruz. Bir hemşire geliyor, odada kırmızı renkte büyük çok açık yeşil gözlü kırmızı dilli bir yılan var, onu yanlış hatırlamıyorsam sağ eline alıyor, elinde dörde katlıyor sonra yılanı arkadaşıma çeviriyor ve yüzüne çok yakın bir mesafede tutuyor ve yılana bakmasını söylüyor, arkadaşım ters bir tavırla “al baktım” diyor ve bana dönüp “yılanın çok güzel gözleri var” diyor.

Sonra hemşire yılanı bana getiriyor bana da bakmamı söylüyor ama ben korkup bakamıyorum, “bakacaksın” diye kızıyor, sonra zar zor bakıyorum, hemen bir saniyeliğine ve “baktım oldu mu götür artık” diyorum ve bir de “yılan zehirli mi” diye soruyorum ama “hayır onların zehri alındı” diyor.

Arkasından hemşire elini biraz kaldırıyor, yılan havaya kalkıyor üstümden kafasını arkama uzatıyor, dilini enseme sürüyor, ben sokacak diye korkuyorum ama sokmuyor, ben “dediğini yaptım götür artık yılanı” diye kızıyorum, “tamam” gidiyoruz diye gülüyor ve yılan o sırada beni sokuyor, arkadaşım eşi ve hemşire dışarı çıkıyorlar, kapıyı kapatıyorlar etrafımı büyüklü küçüklü yılanlar sarıyor ve bir tanesi daha sokuyor. Bunun hemşire olması özellikle aklıma takıldı. Şimdiden teşekkürler.
Takma isim: Baş Ağrısı
Yaşınız : 17
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Kuaför
Ruh haliniz : Normal

Rüyada kırmızı yılan sokması yorumu

Rüyada hemşire görülmesi bir sıkıntıyı tek başına çözemeyeceğini, başkalarından yardım isteme zorunda kalacağınızı simgeler. Bakınız hemşire tabiri sayfası.

Rüyada kırmızı yılan görmek reel hayatta kişisel gelişim eksikliğini ifade eder. Rüyanızda geçen olaylar özellikle sağlık konusunda bazı bilgi eksikliğiniz olduğunu veya bazı şeyleri yanlış bildiğinizi ve bir kadının size bu konuda yardım etmek istediğini fakat sizin bunu yanlış anladığınızı ya da kabul etmediğinizi göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi yılan rüya yorumları sayfasında inceleyiniz.

“Rüyada Kırmızı Yılan Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Rüyamda kırmızı renkli uzun bir yılan gördüm, ellerimle kafasından tutup boğuyordum, bu rüya ne anlama geliyor?

  2. Kırmızı yılanlar
    24 yaşındayım evliyim , rüyamda sahildeydim ve dünya karanlıktı, bir şeylere basıyordum, sonra bir anda aydınlık oldu, güneş doğdu ve ben neye bastığımı gördüm. Bütün sahil yılanlarla doluydu; küçük, büyük, her renk ama en çok küçük kırmızı yılanlar. Ben onlardan korkmuyordum çünkü kendi kendime rüyada bunların Zahir’i yok bana Zarar veremezler dedim ve onlara basıp yürüdüm sonra dedim bu yılanların bir üstünü olmalı baktım çok benden uzakta dev bir yılan sahilde kavrulup duruyordu, onunda bana zararı olmaz ki çünkü benden çok uzakta dedim ve uyandım.

    1. Meryem selam, her yerin karanlık olması şu anda bazı korku ve endişeler yaşadığını temsil ederken karanlıkta bastığın şeylerin yılan olması bu korku endişelerin aslında içinde gizli kalmış veya bastırılmış duygulardan kaynaklandığını anlatmaktadır. Rüyanın devamı bu korku ve endişelerden uzaklaşıp sağlıklı ve huzurlu günlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir