Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kırtasiyeci Görmek

Rüyada kırtasiyeci ne demektir?

Ben rüyamda kırtasiye dükkanına gittim, oradaki kırtasiyeci ablanın boy boy yerde duran akvaryumları vardı. Bir tanesi çok dikkatimi çekti, bu akvaryumun içinde mor parlayan, ışıldayan japon balığı vardı, çok almak istedim, diğerinde de pembe ama çok güzel bir pembe inanılmaz güzel mor ve pembe balıklardı almak istedim “ben bunlardan bir tane alacağım” dedim ama bizim evdeki akvaryum sehpayı anlattım, orada beslerim dedim, babam gelince babamdan isteyeceğim, alalım” dedim.

Babam geldi, orada bir akvaryum daha vardı, ister istemez onu gösterdim, içinde beyaz deniz ayısı vardı ama böyle sanki gözleri yoktu, köpek gibi üstüme atladı, şirinlik yapıyordu, balıkları almadan çıktık.

Rüyada kırtasiyeci görmek tabiri

Rüyada bir kırtasiyeci görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz duygusal gerginliğe bir son vermek için alternatifler aramakta olduğunuzu ifade eder.

Rüyada akvaryum görmek yakın çevre ile ilişkiler hakkında bilgi verir ve dostlarınızın onlara gereksinim duyduğunuz bir anda sizi yalnız bırakacaklarını gösterir. Rüyada japon balığı görmek, rüyada japon balıkları uyum ve ahengi temsil eder.

Rüyada kırtasiyeci olduğunu, kırtasiye işi yaptığını görmek büyük bir gerginlik içinde olduğunuzu, etrafınızdakileri kırmamak için büyük bir stres yaşadığınızı adeta kırılma noktasına geldiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir