Kategoriler
Zaman

Rüyada Kış Görmek

Rüyada kış mevsimi neye alamettir?

Rüyamda kıs mevsimini yaşıyorduk, yollar buzluydu. Ve benim bir kızım varmış 5 6 yaşlarında, kızım kayboluyordu, birileri tarafından kaçırıyordu. Ben onu öyle bir arayışa kapılıyordum ki annem ve babamla beraber. Bizim sarı bir arabamız vardı ama o bozulmuş ve buzlu yolda gitmeyecek durumda, yaşlı bir adamdan kırmızı bir arabayı alıyorduk.

Renklerin de anlamı vardır belki o yüzden detaylı yazdım. Kızımı ararken bahçenin birinde ölmüş, yarısı yenmiş bir köpek gördüm, basında bir köpek daha vardı. Bu rüyadan çok etkilendim beni aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler. Kimden: nefes, Cinsiyetiniz: Kadın, Yaşınız: 18, Medeni Durumunuz: Bekar

Rüyada kış görmek neye yorulur?

Rüyada kış görmekRüyada kış mevsiminde olduğunu görmeniz manevi açıdan bir iç gözlem sürecine girdiğinizi simgelerken içinde bulunduğunuz negatif enerjiyi yansıtır. Rüyada çocuğunuzun kaybolması, içinde bulunduğunuz negatif enerjinin sizde kaybetme korkusuna ( burası önemli, gelecekte kaybetme ) sebep olduğunu ve ne yaparsanız yapın bundan kurtulamadığını çünkü kullandığınız yöntemlerin yanlış olduğunu göstermektedir. Rüyanızın en can alıcı bölümü gördüğünüz ölü köpek olup; bu bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir. Bu rüya aynı zamanda iyi bir arkadaş kaybı ya da iç güdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir.

Rüyada kış mevsimini, kış aylarını, kışı görmek hastalık, olumsuz sağlık haberleri, depresyon ve şanssızlık anlamına gelir. Duygusal açıdan soğuk, buz gibi bir döneme girdiğinizi simgeleyebilir. Bazı kültürlerde rüyada kış dönemi eğlence, neşe, beraberlik, tatil sezonu sinyali veren bir favori bir zaman dilimi anlamına gelmektedir. Rüyada kış mevsiminde olduğunu görmek veya kışın üşümek, manevi açıdan bir iç gözlem sürecine girdiğinizi simgelerken içinde bulunduğunuz negatif enerjiyi yansıtır.

“Rüyada Kış Görmek” için 2 yanıt

Buzlu yolda gitmek
Rüyamda dolmuşta kalabalık insanlar var bende varım, hem yokuşlu hemde dik inişli yollar var ama buzlu, kayar diye çok korkuyorum ancak kaymıyoruz, hatırladığım sadece bu.

Öznur selam, rüyada dolmuş ile gittiğini görmek kişinin işle ilgili seyahate çıkacağına işaret eder. Rüyada dolmuşa bindiğini görmek alternatif olarak çok istenen bir şey hakkında Allah’a el açıp, ondan yardım istediğine işaret ederken, temiz kalple ona dua edip, yapması gereken sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğine işaret eder, bakınız rüyada dolmuş görmek sayfası. Yolun yokuşlu ve dik inişli olması hayatında bu dönemde büyük büyük dalgalanmalar olabileceğini gösterirken, yolun buzlu olması ise bu dönemde daha dikkatli olmak gerektiğini ifade etmektedir, bakınız buzlu yol görmek rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir