Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kış Mevsimini Görmek

Rüyada kış mevsimi ne demektir?

Rüyada kış mevsimini görmekRüyamda etraf kıştı, her yer karla kaplıydı, önümde soğuk su olan bir göl vardı, kimi yerlerinde buzlar vardı, üstünde de köprü vardı. Benim yanımdaki biri köprüden geçti, ben suya düşmekten korktuğum için geçmekten korktum. O sırada suya düşersem ne olacağını hayal ettim veya gördüm. Suya düşersem soğuk olduğu için canımın yanacğını düşündüm ama sonra suyun derin olmadığını gördüm, kolayca çıkabileceģimi gördüm ama gerçekte suya düşmedim.

Aynı gün bir rüya daha gördüm 2 tane sevgilim vardı ve sevgililerim benden ayrılıyordu.

Bir rüya daha gördüm aynı gün. Koyu renkli evlerin olduğu karanlık Arnavut kaldırımlı bir sokak gördüm, orada bir masaya yaklaşıp kağıttan bir şey okuyordum. Tahta bir masaydı, karşıdaki evden bir adamda bana bakıyordu. Kahverengi saçlı açık tenli koyu renk gözlü genç bir adamdı. Zayıf uzun boyluydu. Elini masaya dayamıştı. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kış mevsimini görmek rüya yorumu?

Rüyada kış mevsimini görmek Çalışma, gayret, beceri anlamlarını simgeler. Aynı zamanda potansiyel istikrar ve iç büyümeyi ifade eder. Kış mevsiminde iken rüya kışı görmek, huzur, rahatlık, sevgi ve aile içi mutluluğu temsil eder.

Aslında farklı olmasına rağmen kış mevsiminde olduğunu görmek, Manevi ihtiyaçları ihmal etmiş olduğunuz anlamını taşır.

Kış ayında rüyada kar görmek, mevsiminde yağan kar yağışı görmek, iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur. önünüzdeki göl şu anda sakin, huzurlu bir yaşamınız olduğunu gösterirken devamında gelişen olaylar kendi kendinize – belki merak – belki macera – bu huzurlu dönemi bozacak şeyler düşündüğünü, ya da yapacağını temsil etmektedir.

İkinci kısım için rüyada sevgili görmek sayfasını okuyunuz. Son rüyanız aynı ikinci kısım gibi anlam taşımakta, bir mesaj vermekten ziyade gerçek hayatınızda gerçek dostluk ve arkadaşlığa özlem duyduğunuzu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir