Rüyada Kısa Boylu Kadın Görmek

Rüyada kısa boylu kadın neye delalet eder?

Rüyamda, kalabalık insanların olduğu bir yolda yürüyordum ve o kalabalığın içinde baş örtülü, biraz kısa boyu ve gözlerinde sürmesi olan bir kadın ilgimi çekiyor. Göz göze geliyoruz ve gözlerimin içine sert bir şekilde bakıyor ama ben korkmuyorum. Yanımda bir kız var ama tanıyıp tanımadığımı bilmiyorum. Onunla beraber o kadından kurtulmak için koşuyoruz, durmadan koşuyoruz sokaklarda.

Ürkmeye başlıyorum, sonra bir eve giriyoruz ve koltuğun arkasına saklanıyorum, sonra kendimi camide buluyorum yine kalabalik. Ama herkes ayakta ve kimseyi tanımıyorum. Birden caminin içindeki, aynı zamanda benımde tam karşımdakı duvarın bir kısmı kendiliğinden kırılıyor, yanı bir parçası yere düşüyor. Gizli bir gücün etkisi ile, fiziksel yolla değil ama ondan sonra insanlar bağırıyorlar, bense sadece bakıyorum ama korkmuyorum ve o yolda gördüğüm kadın geliyor, kırılan duvarın önünden geçiyor, yine aynı kıyafetle.

Rüyamda o gördüğüm kadın bana zarar vermek ıstıyor, bu yuzden kaçıyorum, ama korkmuyorum, bana yardım etmek ısteyenler var onlar bana kaçmamı söylüyorlar. Gönderen İrem. Rüyanın ana unsurları: kalabalık ınsanlar, baş örtülü bayan, kısa boyu kadın, gözleri sürmeli birini, cami duvarı, gizli güç.

Rüyada kısa boylu kadın görmek yorumu

İrem merhaba, rüyanız önemli olduğu için buraya taşıdım ve cevaplıyorum. Böyle önemli rüyalarda lütfen hakkınızda bilgiler verin, yaşınız, işiniz, medeni durumunuzu, korkularınız, sevinçleriniz ve mümkün olan tüm şeyler.

Gördüğünüz rüya, içinizdeki gizli korkuları, kaynağını veya sebebini bilmediğiniz korkularınızı simgelerken çözüm yolu olarak manevi yönden güçlenmeniz, inancınızı gözden geçirmeniz, Allah’a yönelmeniz gerektiğini simgelemektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir