Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kısa Boylu Kadın Görmek

Rüyada kısa boylu kadın neye delalet eder?

Rüyamda, kalabalık insanların olduğu bir yolda yürüyordum ve o kalabalığın içinde baş örtülü, biraz kısa boyu ve gözlerinde sürmesi olan bir kadın ilgimi çekiyor. Göz göze geliyoruz ve gözlerimin içine sert bir şekilde bakıyor ama ben korkmuyorum. Yanımda bir kız var ama tanıyıp tanımadığımı bilmiyorum. Onunla beraber o kadından kurtulmak için koşuyoruz, durmadan koşuyoruz sokaklarda.

Ürkmeye başlıyorum, sonra bir eve giriyoruz ve koltuğun arkasına saklanıyorum, sonra kendimi camide buluyorum yine kalabalik. Ama herkes ayakta ve kimseyi tanımıyorum. Birden caminin içindeki, aynı zamanda benımde tam karşımdakı duvarın bir kısmı kendiliğinden kırılıyor, yanı bir parçası yere düşüyor. Gizli bir gücün etkisi ile, fiziksel yolla değil ama ondan sonra insanlar bağırıyorlar, bense sadece bakıyorum ama korkmuyorum ve o yolda gördüğüm kadın geliyor, kırılan duvarın önünden geçiyor, yine aynı kıyafetle.

Rüyamda o gördüğüm kadın bana zarar vermek ıstıyor, bu yuzden kaçıyorum, ama korkmuyorum, bana yardım etmek ısteyenler var onlar bana kaçmamı söylüyorlar. Gönderen İrem. Rüyanın ana unsurları: kalabalık ınsanlar, baş örtülü bayan, kısa boyu kadın, gözleri sürmeli birini, cami duvarı, gizli güç.

Rüyada kısa boylu kadın görmek yorumu

İrem merhaba, rüyanız önemli olduğu için buraya taşıdım ve cevaplıyorum. Böyle önemli rüyalarda lütfen hakkınızda bilgiler verin, yaşınız, işiniz, medeni durumunuzu, korkularınız, sevinçleriniz ve mümkün olan tüm şeyler.

Gördüğünüz rüya, içinizdeki gizli korkuları, kaynağını veya sebebini bilmediğiniz korkularınızı simgelerken çözüm yolu olarak manevi yönden güçlenmeniz, inancınızı gözden geçirmeniz, Allah’a yönelmeniz gerektiğini simgelemektedir.

“Rüyada Kısa Boylu Kadın Görmek” için 2 yanıt

Selam ben evli 27 yasindayim suanda esim bosanma asamasindayim ama bun tek taraf istiyor esim yani ben kisa bir ruya gordum sizden ricam bunun ne anlama geldigini bana yorumlarmiisiniz.ruyamda annemin evindeyim 3 bayan var yuzleri gorunmuyor sadec birtanesin ama bayan olduguda net anlasilir ruya deyil sadece sesleri bayan dayim uzanmis elinde arapca yazisi bir kitap var ayaklarin dibinde bir bayan beyaz penyeli soba var sobanin ustun de kirmizi bulanikli bir su cam gibi buyuk stile benzer var bir bayan beyaz penyeliye bir seh soyler beyaz penyeli yerinden kalkarark servet deyip sirtini bana doner ve sobanin yanin yanina orurr bir seylerle ugrasir sontasinda halamin oglu girer kapidan ordan oglumu gorurum oturdugum yere yanima gelir sonra bir bayan servete bak der halamin ogljna bende yerimden kalkarim belden asagi ciplagim ve o vaziyete odadan kcmaya valisirim yani ustumu ortmek icin pantolunumu ararim o esnada oglum pesimde n gelir sirt usstu yere dusrr bende baska odaya kacar pantolunjmu ararim ama nafile bulamam o esanadan camdan disari bakar ve uyanirim lutfen ne analma gelir yorulayab bilirmisiniz tesekur edeim.

Merhaba. Rüyamda 2 tane biri kız biri erkek cüce denilecek kadar kısa 2 kişi gördüm. Bir yerlere gidiyorlardı merak ettim ve arkalarından giderken bir yerde mola verdiklerini gördüm yanlarına gittim ilk başta çok korkuyorlardı sonra kız cüceyle konuştuk ve sarıldı kucağıma aldım diğer arkadaşlarımın yanına gittiğimde herkesten çok korkarken bana çok sıkı bir şekilde satılıyordu kendisinin özel güçlerini olduğunu ve beni kurtaracağını söylüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir