Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kişisel Bakım Görmek

Rüyada kişisel bakım yaptığını görmek ne demek?

Benimde bir sorum olacak, ben bugün kıyametin koptuğunu gördüm ben ve 2 arkadaşım okuldaydık ve karşımızda karla kaplı bir dağ vardı, birden dağdaki karlar yok olup su oldu ve bize doğru gelmeye başladı, o anda bir ezan sesi gelmeye başladı, benim garibime giden şuydu kıyamet kopuyordu fakat biz korkmak yerine makyaj, kişisel bakım yapıyorduk, gülüyorduk, sonra birden kendimi başka bir şehirde bir amcanın kolunda buldum, açıklarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada kişisel bakım görmek yorumu

Hacer merhaba, lütfen bundan sonra rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin, öyle yapınca sayfada zaten hakkınızda bilgi vermeniz gerektiğini göreceksiniz. Mesela bu rüya için yaşınız çok önemli. Sanki bu bilgilerle 13 – 15 gibi görünüyor. Çünkü sadece o yaştaki gençle rüyasında kıyamet olurken makyaj yaptığını, kişisel bakım yaptığını görürler diye düşünüyorum.

Rüyada kıyametin koptuğunun görülmesi rüyayı gören kişinin uyanık hayatında kendisi için belirlediği hedeflere ulaşması için önünde pek çok engel bulunduğunu bildirir ve bu engelleri teker teker aşması gerektiğine rivayet edilir. Rüyada karlı dağ görmeniz gerçek yaşamınızda büyük hedefleriniz olduğunu, fakat bu büyük emellere ulaşmak için çaba gösterirken sahip olduğunuz bazı şeylerin kıymetini akıldan çıkarmamak gerektiğini temsil eder. Karların eriyip su olması ve üzerinize gelmesi ise  düşünmeden yapılmış geleceğe dair yapacağınız bazı yatırım ya da girişimlerin size yarar sağlamayacağını yada sizi zarara uğratacağına tabir edilir.

Kıyamet anında makyaj yapmanız reel hayatta mükemmele ulaşma arayışı içinde olduğunuzu gösterirken bunun size zarar verebileceğini, mükemmel olsun derken iyiyi kaçıracağına delalet eder. Rüyada kişisel bakım görmek hakkınızda önem taşıyan bir haber almaya veya duymaya işaret ederken aynı zamanda o haberin doğru çıkmasına delalet eder. Rüyada kişisel bakım yapmak, kişisel bakım yaptığını görmek kulağınıza gelecek bazı dedikodulara işarettir.

Rüyanın son bölümü ise önemli bir mesaj vermekte, kendini başka bir yerde bir yaşlı adamın kucağında bulman ise bir adamın yardımı, yol göstermesi ya da vesile olmasıyla doğru yolu bulacağına, amaçlarına ulaşacağına alamet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir