Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kıskaç görmek

Rüyada kıskaç görmek neye çıkar?

Rüyamda erkek arkadaşımın annesini gördüm, üstelik onlarla komşuyuz da. Bize gelmişti annemle ve benle baya konuştu, kendisi çok iyi bir bayandır. Bizle konuştuktan çamaşırlarını bizim balkona astı, ama ilginç olan çamaşırları mandal ile değilde kıskaç ile asıyordu, annem bunu görünce şaşırdı ve nedenini sordu, arkadaşımın annesi de “oğlum bir sürü kıskaç almış, boşa gitmesin diye onları mandal niyetine kullanıyorum” dedi, sonra biraz daha konuştuk ve gitti.

Rüyada kıskaç görmek yorumu

Zarife selam, rüyanda erkek arkadaşının annesini görmüş olman aslında senin güçlü aile bağlarına sahip bir kökenin olduğunu ve bu bağları gelecekte de sürdürmek istediğini temsil etmektedir. Annesinin sizin balkona çamaşır asması senin gerçek hayatında hayallerine giden yolda karşılaştığın bir zorluğu aşmak için birinin yardımını göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kıskaç görmek yaşamınızda yüzleşmek gereken bir durum olduğunu göstermektedir. Rüyada kıskaç kullanmak veya kıskaç ile bir şey tutturduğunu görmek kişinin bilerek ve isteyerek kendini zora soktuğunu veya yerine getirilmesi güç bir taahhüde girdiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir