Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birini Kıskanmak

Rüyada birini kıskandığını görmek neye işaret eder?

Bir arkadaşım rüyasında hoşlandığım çocukla benim çıktığımı görmüş, ikimiz sınıfta sarmaş dolaş oturuyormuşuz, arkadaşımızda o rüyayı gören arkadaşımın arkadaşı varmış, bizi kıskanıyorlarmış. Bu arkadaşım bir daha rüya görmüş, bu seferde hoşlandığım çocuk beni öpüyormuş, ben kıpkırmızı oluyormuşum, çok utanıyormuşum.

Bu rüyanın üzerinden çok zaman geçti, çocuk benden hiç hoşlanmıyor sevmiyor ama bende rüyamda onunla yemeğe gittiğimi gördüm, en basta arkadaştık sonra elimi tutuyordu, ben çekiyordum, bunlar ne anlama geliyor, kafam karışık ama tek bildiğim çocuğun beni sevmediği. 16 yaşında kızım.

Rüyada birisini kıskanmak neye yorumlanır?

Rüyada kıskanç karakter, kıskançlık, kıskanma, kıskanılma sosyal ilişkilere dikkat çeker.

Rüyada birini kıskanmak, birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder. Rüyada birilerinin kıskandıklarını, kıskanıldığını görmeniz arkadaşlarınızdan hak ettiğinizden fazlasını istediğinizi ifade eder. Rüyada hazımsızlık görmek sağlıksız ve kasvetli ortam ifade eder.

“Rüyada Birini Kıskanmak” için 5 yanıt

Hoşlandığım çocuğun benim sevgilim olduğunu ve rüyamda beni kıskandığını, giyimime saçıma makyajıma karıştığını gördüm. Ama çocuktan sadece ben hoşlanıyorum. Onun duygularını bilmiyorum.
20, Kadın, Bekar, Öğrenci, umutsuz

Bu kısacık rüyanız hakkınızda çok değerli bilgiler vermekte, adeta ruh halinizin analizini yapmaktadır. Hoşlandığın çocuk ile sevgili olduğunu görmen, aslında mutlu olmayı bilen, kendisiyle barışık bir yapıya sahip olduğunu simgelerken, bir ilişkinin bazı küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini anlatmakta aynı zamanda karşındakinden hak ettiğin kadar ilgi ( iltifat, sevgi ya da şefkat) beklemek gerektiğini bilmek gerektiğini hatırlatmaktadır.

Rüyamda eski sevgililerimi bir arada gördüm, bir tanesini unuttum ama diğerini hala seviyorum, rüyamda da unuttuğum bana ilgi gösterirken hala sevdiğim beni kıskanıp onun ilgi göstermesini engelliyordu. Bu ne demek oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir