Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kışla Görmek

Rüyada kışla görmek neye delalettir?

Selamın Aleyküm. Askerliğimi daha yapmadım, halen öğrenciyim ve 21 yaşındayım. Ben rüyamda bir askeri kıla gördüm, askerde idim. Kışlada ne uyuyordum nede uyumuyordum. Bir komutanımız ve 3-4 tane askerlerimiz vardı fakat kıyafetlerimiz askeri kıyafet değildi, üzerimizde sivil kıyafetler vardı. Kışlanın bahçesinde dip taraflarda boş bir arazide idik, uzun bir sopaya süs eşyaları bağlıyoruz ancak bu eşyaları bağlarken birini sopanın üst kısmına diğerini ise sopanın alt kısmına bağlıyorduk. Sopayı toprağa dikince değişik bir görüntü oluyordu, bağladığımız ip ve üstündeki eşyalar renkli püsküllü şeylerdi.

Sonra komutan ile bazı askerler konuşurken bir şey sormak amacıyla yanlarına gittim. Askerin birinin sırtından hafifçe başımı kaldırdım ve o sırada bir çınlama sesi duydum. Gözlerim karardı ve dünyayla ilişkim kesildi ve 1-2 saniye uyanamadım. Uyandığım zaman bu çınlama sesini 5-6 saniye daha duymaya devam ettim. Bu rüyanın bir anlamı var mıdır?

Rüyada kışla görmek yorumu

Rüyada kışla görmekFerit selam, ülkelerin karışıklık yaşadığı dönemlerde asker, askerlik, asker olduğunu, savaştığını veya çatıştığını görmek rüyaları artmaktadır. Her vatansever insan vatanını korumak için kendini sorumlu hisseder. Öncelikle söylemeliyim ki gördüğün bu rüya seninde vatanını seven, asker olmayı isteyen veya askerliği merak eden bir karakterde, düzgün bir insan olduğunu temsil etmektedir. ( usulsüz olarak çürük raporu alarak veya bin bir türlü hile ile askerden kaçanların inşallah kulakları çınlar) Öte yandan genel anlamda rüyada asker olduğunu görmek rüyayı gören kişi için hangi şart altında olursa olsun hedefe ve başarıya ulaşmak için çalışmaktan vazgeçmemek gerektiğini, kişinin sonunda bu hedeflerine ulaşacağını temsil eder.

Rüyada kışla görmek tertip ve düzen, huzura tabir edilir. Çünkü gerçek hayatta askeri kışla askerlerin toplu bir şekilde barındıkları, düzen ve disiplinin simgesi olan bir yerdir. Rüyada bir kışlaya girmek rüyayı gören kişinin hayatında yolunda gitmeyen bazı şeyleri düzeltmek için çalışmaya başladığını ifade eder. Rüyada askeri kışlada olduğunu görmek bir haksızlığa uğradığını ve buna yanıt verememenin üzüntüsünü yaşadığını gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar senin hayatta bazı şeylerin cevabını aradığını ve bunları bulmak için uğraştığını temsil ederken duyduğun çınlama seni hayatın boyunca etkileyecek bir haber alacağına delalet etmektedir. Bakınız çınlama sesi duymak rüya tabiri.

“Rüyada Kışla Görmek” için bir yanıt

selamun aleykum rüyamda askeri kışlada evimiz varmış bende eşime kızıyorum bi terörist saldırsa bizde ölecez diyorum eşimde bişey ılmaz iyi olur inşaallah diyor sonra pencereden dışarı bakıyorum bir sürü asker var eğitim yapıyorlar spor yapıyorlar komutanları var sonra uyandım onları izlerken her yer ağaç boşluklardada askerler spor yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir