Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Kısmet Açtırmak

Kısmet açtırmak mümkün mü?

Değerli dostlarım dün aşağıda göreceğiniz mesaj geldi ve arkadaşı rencide etmemek için adını değiştirerek yayınlıyorum. Bu durum bu yılda dahi ne kadar acıklı halde olduğumuzu göstermektedir. Sevgili dostlarım lütfen böyle saçmalıklara kapılıp, malınızdan, mülkünüzden, paranızdan ya da üzerinizdeki pantolondan olmayın. Allah hepimize akıl vermiş ve ona gerçekten inanıyorsanız onun size verdiği değerlere sahip çıkın.

Kısmet açtırma fiyatı

Konu: kısmetimi açtırmak istiyorum.
Mesajınız: iyi günler hocam, benim kısmetimi açmanızı istiyorum. borcum neyse bildirin hemen ödeyim.
Selamlar – Ramazan

Aşağıda ona verdiğim cevabı görmektesiniz.

Değerli kardeşim.

Bize yazdığın, güvendiğin için teşekkür ederim. Öncelikle belirtmek isterim ki biz hoca, cinci, üfürükçü değiliz. Bizim yapmaya çalıştığımız hocalık vs. değildir. Batı kültürünü referans alarak rüyaların açıklamasını yapmaktır.

Kısmet açma için birinden yardım istemenize gerek yoktur. Allaha inanın, onun emrettiklerini yapın, çalışın, isteyin, olumlu düşünün, paylaşın. Herşeyin çok güzel geliştiğini göreceksiniz.

Sevgi ve Saygılarımızla

“Kısmet Açtırmak” için 2 yanıt

Yaş:14 Medeni Hali:Bekar İş:Öğrenci Bu aralar çok çabuk sinirleniyorum. Genel olarak bıkkın ve mutluyum. Bunların sebebi ne olabilir?

Ayşe merhaba, sitemizin ana konusu rüya tabirleri ve astroloji konularıdır. Gönderdiğin mesajda ne demek istediğin anlaşılamıyor. Bu durumun astrolojik bağını mı soruyorsun? yoksa genel anlamda bilgi mi edinmek istiyorsun. Bana sorarsan bu durumu aile büyükleri veya öğretmenlerinle görüşmen daha doğrudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir