Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada kitabevi görmek

Rüyada kitabevi görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir arkadaşım bana kitap getirdi, sonra bir kitabevine girdik, çıktığımda elimde dürülmüş bir kağıt parçası vardı, ortadan iple bağlanmış sonrada mühürlenmişti, Bunun anlamı ne olabilir? (Tarihe ilgim biraz fazladır)

Rüyada kitabevi görmek neye yorumlanır?

Rüyada bir arkadaşını görmek uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler. Bu konuda lütfen arkadaş rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada kitap görmek, güçlü olmak ve yükselmek için gerekli temel şartlara sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada kitabevi görmek, görmek edebi yeteneklerinizi diğer işleriniz ve uğraşlarınızda yeteri kadar kullanmadığınızı ifade eder.

Rüyada mühür görmek emniyetli ve güvende olmak olarak yorumlanır. 

“Rüyada kitabevi görmek” için 2 yanıt

Kitabevinde kitap satıyorum. 2 tane kalın sayfalı büyük kitapların fiyatları olan 749 ve 960 sayılarını bir türlü doğru toplayamıyorum. Teşekkürler.
serdar, 32, Erkek, Bekar, Çalışıyor, nötr,

Rüyada kitap sattığını görmek makbul bir rüya değildir, geriye gidişi gösterir, fakirleşme ( maddi ya da manevi anlamda ) işaretidir. Bu rüya aynı zamanda hayatınızda ilerlemenin durduğuna da işaret edebilir.
Rüyanızda iki kitabın fiyatlarını toplayamamış olmanız, bu durumun ( durma ve geriye gidişin) sebebini göstermekte ve kafanızın çok karışık olduğunu, berrak bir zihinle olayları analiz etme imkanının olmadığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir