Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kitap Aramak

Rüyada kitap aradığını görmek ne demek?

İlk önce bir süpermarketten ygs sosyal bilgiler deneme kitabı arıyorum ama kalmamış, başka kitap alsam mı almasam mi kararsız kaldım, o anda bir rüya tabiri kitabı gördüm o rüya kitabını aldım, sonra çıktım marketten. Okuldaki bölüm öğretmenimle konuştum hava sabah güneş doğmadan ki hallerde. Sonra oradan koşarak uzaklaşmaya basladım ormanlık bir araba yoluna girdim güneş doğmaya başladı, ayaklarım yalın ayaktı, korkuyordum, hızlıca eve gitmeye çalışıyordum. O sırada önüme üç tane gri kedi çıktı ben koşmaya devam ettim, sonra kulağımı ağaçtan gelen bir yılan soktu, çok korktum koşmaya devam ettim, karşıma ince uzun bir yılan ve ayı çıktı koşarak geçebilirim diye düşündüm, çok korkuyordum koşmaya karar verdim uyandım. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kitap aramak tabiri

Rüyada süper market görmek uyanık yaşamınızda henüz karşılanmamış bir takım ihtiyaçlarınız olduğunu ve bunun sizde duygusal bir sıkıntı yarattığını göstermektedir. Rüyada rüya kitabı görmek, rüya kitabı okumak, rüya kitabı almak rüyayı gören insanın gerçek yaşamda rüya konusuna ilgi duyduğunu, bu konuda kendini geliştirmek veya bu alanda anlamını öğrenmek istediği bir şeyler bulunduğunu ifade eder.

Rüyada kitap aradığını görmek kişisel gelişiminizin olması gerektiği gibi ilerlediğini işaret ederken rüyada kitap aramak aynı zamanda yükselmek, güce ve başarıya kavuşmak için arayışlarda bulunduğunuzu temsil eder. Aradığın kitapları bulamamış olman başarıya giden yolu henüz tam anlamıyla bulmadığını temsil ederken başka kitap almak konusundaki kararsızlık ise aynen gerçek hayatta da hedefine giden yol konusunda kararsızlıklar yaşamakta olduğunuzu göstermektedir. Kitap hakkında rüyada kitap görmek sayfası da size ilginç gelebilir. Rüyada öğretmeninle görüşmek reel hayatınızda tecrübeli birinin geçmiş deneyimlerinden faydalanacağınızı gösterir.

Rüyada yalın ayak olduğunu görmek yaşamınızda yeni bir yaklaşım gereği veya bir şeyi yeniden değerlendirmeye gereksinim olduğunu ve bunun için başkalarından yardım istemek gerekebileceğini işaret eder. Rüyada kedi görmek, bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Doğu kültürlerinde kedi görmenin kötü şans veya şanssızlığa işaret ettiği söylenmektedir. Rüyada bir yılanın sizi soktuğunu görmeniz içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir, bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder. Rüyada ayı görmek, yaşamınızın rekabet yönüyle ilgili bilgi verir ve genellikle dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz ayı aynı zamanda rüyada gelişen olaylara bağlı olarak güç, kuvvet, irade, güçlü birinini desteğini almak anlamında gelebilir

“Rüyada Kitap Aramak” için 3 yanıt

Ben sürekli kendimi okula gidiyor ama kitaplarımı eksik götürüyor yada okula kaydolmaya çalışıyor yada okulda ders işlemeye çalışıyor görüyorum.. 9-10 keredir kendimi okula gittiğimi görüyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Hatice merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bazı konularda kendini geliştirmek, daha mutlu ve başarılı olmak için önünde bazı fırsatlar olduğunu ancak ne yapacağını ya da nereden başlayacağını bilemediğini anlatmaktadır.

Merhaba , rüyamda eski kitaplarımin arasında ingilizce bir kitaplarımı arıyordum , Uni. 4. Sınıf öğrencisiyim ve yıllardır kullandığım bütün kitaplar orada vardı. Bu kitapları ararken annem ve ablama ait eski kıyafetler buldum ve onları almak için kenara ayırıp kitap ları aramaya devam ettim. Kitapları ararken karşımdaki duvarın yıkık yerlerinden duvarın Diğer tarafını görüyordum bazı yerleri yıkılmıştı kurak topraklar vardı çöle benziyor lakin çol değildi. Ben bu kitapları ararken birden çamur gibi bir şeye bastım ama aramaya devam ediyordum o sırada ayağıma ıkı tane fare gelmiş fark edince çığlık attım ve yardıma annem geldi ama o da bana kızıp gitti ben çırpınırken farelerde bu sırada kaçtı, kitapları bulamadım Tek bulduğum şey eskilere ait bir çok şeydi ve yeni almayı düşündüğüm bir çok şey de vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir