Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kitap Okumak

Rüyada kitap okumak neye işarettir?

Arkadaşlar, ben şimdi peygamber efendimizin hayatını okuyordum, öyle bir okuyorum ki neredeyse kitabın içine gireceğim, kitabın içinde okuduğum şeyleri kafama taktım, düşündüm o zamanı düşündüm ve o kitabı okuduktan sonra yani melek gibi biri oldum ve sonra geceydi, yatağıma geçtim yattım tam olarak hatırlamıyorum ama birini gördüm kendini gösterip gidiyordu peygamber efendimiz. shv gördüm tahminim.
Rüyada görmekKimden: fatih
Cinsiyetiniz: erkek
Yaşınız: 18
Medeni Durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler:  Peygamber efendimizi okumak, kitap okumak, kitap okuduğunu görmek

Rüyada kitap okumak nasıl yorumlanır?

Fatih merhaba, gördüğün rüya hayatının manevi yönünü çok zenginleştireceğin bir döneme girdiğini temsil ederken, bu zenginlikten sonra kendini çok daha fazla güvende ve emin hissedeceğini işaret eden değerli bir rüyadır.

Öte yandan genel anlamda rüyada bir kitap okuduğunu görmek rüyayı gören kişinin çevresiyle uyumlu, kendiyle barışık, eğitim, çalışma ve sosyal yaşamında çok sevilen ve sayılan bir kimse olduğuna delalet eder, gelişmiş kişiliği ve derin bilgi birikimiyle girdiği her işten başarı ile çıkacağına ve yaşamı boyunca büyük başarılara imza atacağına, yaşamı boyunca sıkıntılardan uzak olacağına yorumlanır.

“Rüyada Kitap Okumak” için bir yanıt

Yatağımda çok fazla din kitabı durur, o kitaplardan okurum. Rüyamda o kitaplardan birini aldım, okuyacakken ablam geldi. Elinde parıltılı çok güzel kitap vardı. Kapakta kitap adı yazılıydı, adında “Allah” adı geçiyordu, “al”bunu oku dedi. Sonra her şey bitti. Ben kitabı tam göremedim, gözlerimi açtım, ablam laptop kullanıyordu. “Hangi kitabı okuyayım” dedim. Kulağında kulaklık vardı. “Hı” dedi duyamadı tam “sen bana bir şey dedin mi” dedim, “hayır” dedi. Ben rüyanın hala gerçek olduğunu sanıyordum, o kadar etkiledi beni.

Rüyada ablam bana “al bunu oku” deyince, uyanınca onun kitaplarına baktım ve onun kitaplığında hatırladığım kadarıyla rüyamdaki kitaptı neredeyse gördüm. Kitabın görünüşü öyle diye hatırlıyorum ve adı “Sabret Allah seninle”idi. Bu kitabı okuyorum ve bana iyi geliyor, yeni başladım okumaya, sizce bu rüya neye delalettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir