Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kıvanç Tatlıtuğ’u Görmek

Rüyada Kıvanç Tatlıtuğ’u görmek neye işarettir?

Rüyamda Kivanc Tatlitug’u gördüm. Yeni tras olmustu. Begeniyordum saclarini. O da 8 dolar odedigini soyluyordu ve gulumsuyordu. Biz iyi arkadastik ruyamda. Onun bir sevgilisi vardi. Alisveris yapiyordu bir dukkanda. Dukkandan cikarken goruyorduk. Yaninda bir arkadaşı daha vardi. Gogusleri aciktaydi sevgilisinin ve o bu durumdan rahatsız olup başını salliyordu. Ben de onu teselli etmek için karnini oksayip gulumsuyordum.

Ondan biraz hoslaniyor gibiydim. Onun kız arkadaşının gelmesini beklerken ben alisveris yapiyordum bir yerden. Anneme hediye olarak krem aliyordum. O sirada yanımda fakulteden en yakın arkadaşım Ece beliriyordu. Paraya ihtiyacin var mi diyordu. Aslinda vardı çünkü cuzdanimda yeterli para olmadığını biliyordum ama yine de ihtiyacim yok diyordum. Ardindan cuzdanimi aciyordum ve yeterli paramin olduğunu goruyordum ve biraz sasiriyordum. Tesekkur ederim.

Rüyada Kıvanç Tatlıtuğ’u görmek neye yorulur?

Rüyada ünlü birini görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, tanışmak Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

“Rüyada Kıvanç Tatlıtuğ’u Görmek” için 4 yanıt

Annenin Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber olduğunu görmek
Rüyada annemin Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber olduğunu görüyor ve kızıyorum. Kıvanç benim sevgilim ona da kızıyorum. Derken bir tavşan görüyorum yatağıma alıyor sarılıyorum. sonra başkaları tavşanı korkutuyor kaçıyor. etrafa işemeye başlıyor. Sonra ben kurtarıp tekrar kucağıma alıyorum. uyandıktan sonra sevdiğim insan benden başkası ile beraber oldu diye düşünmeye başlıyor tavşan gördüğüm içinde iyi şeyler olacak demeye başlıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanız, güven duygunuzda sarsılma veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak durumunda olduğunuzu gösterebilir.

Rüyamda okuldaydım sınıfa kıvanç tatlıtuğ giriyor ve bana dogru gelip sımsıkı sarılıyordu o an cok sevinmistim ve utanmıstım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir