Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüyada kıvılcım görmek neye delalet eder?

Rüyada kıvılcım görmekMerhaba, rüyamda sigara içiyordum, sigaranın yarısı bitmişti, söndürmek için suya batırdım fakat sönmedi, bir daha batırdım yine sönmedi, en son küllüğe benzeyen bir şeye bastırarak söndürdüm ama yine kıvılcım vardı tekrar bastırdım fakat bu sefer her tarafa kıvılcımlar yayıldı, yangın çıkacak diye çok korktum. Sonra küçük bir kedi yavrusu gördüm onu seviyordum. 34, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada kıvılcım görmek yorumu

Rüyada sigara içtiğini görmek uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder. Sigaranın sönmemesi sanki sorunları erteleme huyunu ısrarla sürdürdüğünü temsil etmektedir. Sigarayı küllüğe bastırdığında sönmesi ise eski duygulardan kendini kurtarıp ve anıları etkisinden çıktığında bazı şeylerin yoluna gireceğini ifade etmektedir.

Rüyada kıvılcım görmek hayatınız boyunca zorluk yaşamamak ve sıkıntı çekmemek için sade olmaya dikkat etmek gerektiğini, insanların ilgisi aşırı çekmekten kaçınmak gerektiğini ifade eder. Kıvılcım çıkarmak rüya sahibinin bilerek ve isteyerek uç noktalarda gezdiğini ve onun bu davranışlarının çevresi tarafından yadırgandığını gösterir.

Kedi yavrusu görmeniz ve sevmeniz ise evlat, yeğen gibi küçük yakınlarının seni özlediklerini, onlara yeterli zaman ayırmadığını göstermektedir. Bu konuyla alakalı olarak kedi rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Kıvılcım Görmek” için 3 yanıt

Kırmızı battaniye
İyi akşamlar, rüyamda yatağımda yatıyordum. Üzerimde krem rengi bir yorgan onun üzerinde de kırmızı bir battaniye vardı. Holdeki halının üzerinde de tam göremedim ama beyaz elbiseli sarıklı bir adam vardı sanırım bulanıktı görüntüsü. Bir tane de kırmızı kıvılcım çıktı halıda, sonrada beyaz bir duman yukarıya doğru dağılıp kayboldu. Bir erkek sesi de “Söndür” dedi ama alevi mi söndür dedi kıvılcımı mı anlayamadım. Panikle kalktım baktım ama “bir şey yanmıyor ki” dedim. Ne demektir acaba? Ruh halim; çok iyi çok şükür fakat biraz duygusal. Teşekkür ederim.

Dilara selam. Halıda kıvılcım çıkması kişinin yaşamı süresince zorluk yaşamamak ya da sıkıntı çekmemek için sade olmaya dikkat etmesi ve insanların ilgisini aşırı çekmekten kaçınması gerektiğini ifade eder. Rüyada geçen beyaz elbiseli sarıklı adam ise yaşamının manevi yönünde bazı değişimler olduğunu ve hayatının bu yönünün daha da güçlendirerek daha fazla huzur bulacağını ancak bu konuda bazı tereddütler (görüntünün bulanık olması) olduğunu ifade etmektedir.

Beni uyarmadınız, birçok önemli şeyi garipte olsa gördüm. Artık garip şeyler görmüyorum olan oldu çünkü. Keşke birazda olsa uyarsaydınız. Size iyi çalışmalar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir