Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kıvırcık Fidanı Görmek

Rüyada kıvırcık fidanı neye işarettir?

Selamlar sevgili admin. Amcamın bir rüyasını paylaşmak istiyorum. Amcam rüyasında çayırlık ve tarla olan bir yerde erkek arkadaşıyla beraber yürüyormuş. Arkadaşı da birden tarlada bir kıvırcık fidanı görmüş. Amcama dönmüş demiş ki: sen bu fidanı al dik, bu büyüsün. Amcam da alıyor ve eve doğru geliyor. Evli 38 erkek tekstil.

Şimdiden emekleriniz için teşekkürler. Rüya temaları çayırlık alan, tarlada yürümek, arkadaşıyla yürümek, kıvırcık dikmek

Rüyada kıvırcık fidanı görmek tabiri

Rüyada tarla görmek, bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelir. Rüyada tarla ekmek emeklerinin karşılığını almak manasına gelir. Rüyada tarlada dolaşmak para kazanmak, ailesinin geçimini sağlamak veya onların yaşam kalitesini artırmak için çaba göstermeye, araştırmaya yapmaya delalet eder.

Rüyada kıvırcık görmek üzerine gittiğiniz, çözmeye uğraştığınız sorun hakkında herhangi bir sonuç alamadığınızı, tekrar aynı noktaya geldiğinizi ve çevrenizin sizi bu sorun karşısında izlediğini işaret eder.

Amcanın tarladan başka yere dikmek için kıvırcık fidanı alması ve evine doğru gitmesi onun gerçek hayatında bazı yeni adımlar atacağını ve Allah’ın izniyle bunda başarılı olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir